Přejít na obsah

Jasný důkaz o blokování při stahování z RAPIDU.


JirkaP

Doporučené příspěvky

Pokud vložím odkaz na soubor uloženém na RAPIDU do prohlížeče, tak se mi tento soubor stahuje maximálně rychlostí okolo 20 kB/s. A spíše bych řekl, že ještě menší.

 

Pokud, ale tento stejný soubor stahuji přes placenou službu www.rapidzasms.cz, tak se tento soubor stahuje MAXIMÁLNÍ rychlostí kterou mám.

 

Z tohoto jasně vyplývá, že společnost UPC blokuje ( snižuje rychlost ) na RAPIDU a výměných sítí. Programy jako EMULE nebo DC++ se ve večerních hodinách Vůbec nepřipojí na vzdálené huby.

 

 

Tento stav trvá přibližně poslední týden.Lokalita Litoměřice.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vidocq

předpokládám, že jsi zkoušel porovnat "premium" účet na rapidu s "rapidsms". Páč free účet si rapid rychlosně limituje sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

A zdrojový server sis taky vybral ručně předpokládám.. ten stejný... Já mám totiž náhodný výběr a taky se mi stane, že to jede 20 kilo, tak to zruším, dám znovu a už to jede 300, protože mi to předhodilo jiný zrdojový server...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zdrojový server sis taky vybral ručně předpokládám....

 

Ne, to jsme neudělal. Ještě se mi nikdy nestalo, že bych tahal tak malou rychlostí. Tak mne nenapadlo, že by to mohlo být tímto.

 

Ale nic to nemění na tom, že jsem se včera večer nepřipojil v EMULi a ani na DC na žádný HUB ( server). Ráno to včera běželo jak mělo, problém nastal až večer.

 

A včera mne to i několikrát odpojilo i z pokru. ( BWIN.com) Výpadky byly vždy jen na pár sekund, ale najednou jsem nemohl hrát a čekal jsem na obnovení připojení.

 

Prostě včera bylo připojení k netu od UPC na PĚST.

 

Chtělo by tento STAV nějak více prezentovat na českém INTERNETU, aby UPC s tím začalo co nejrychleji něco dělat a né že se budou vymlouvat na pár nových zákazníků, co jim zahltilopřipojení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

To máš těžko no. Jedna věc je, že plno lidí si nechá smolit na hlavu, rozkřikuje se na fórech, ale dál zůstávají a potupně platí nemalé poplatky,místo aby odešli ke konkurenci. Tohle operátory nikdy nedonutí se chovat korektně. No a druhá věc je, že UPC je dost významný zadavatel reklamy. A v současné době je přístup médií takový, že na zadavatele reklamy žádné negativní články ani reportáže dělat nehodlají.

Chtěli jste kapitalismus, tak tu ho máte no....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník loskatos

Stahuju z Rapida celkem dost, řek bych a nikdy jsem nezaznamenal ani náznak zpomalení. Stahuju na premium účtu přes Rapget.

Jedu permanentně plnou rychlostí. Upload je taky bez problémů - server nechávám defaultně nastavený od rapidsheru.

 

Na DC++ už nechodím, ale Azureus torrent jede taky na plno (samo v závislosti na peerech) - kdykoliv.

lokalita P10, Vršovice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Chtěli jste kapitalismus, tak tu ho máte no....
A je ti jasný že nemít tu kapitalismus tak se na internet nepodíváš ani z 20 metrů :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek
Chtěli jste kapitalismus, tak tu ho máte no....
A je ti jasný že nemít tu kapitalismus tak se na internet nepodíváš ani z 20 metrů :)

 

Mistr všeznalý promluvil... Ne celý svět je Kuba a by jsi koukal, jak třeba komunistická diktatura v číně tlačí na rozvoj internetu. O tom si my tady v čr nemůžem nechat ani zdát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Mistr všeznalý promluvil... Ne celý svět je Kuba a by jsi koukal, jak třeba komunistická diktatura v číně tlačí na rozvoj internetu. O tom si my tady v čr nemůžem nechat ani zdát.

 

Máš na mysli tu tvrdou cenzuru obsahu, blokované adresy a přístupy na některé webové stránky, tvrdé tresty za "nevhodný" obsah na webech? Tak vzhůru do Číny a hodně štěstí. :D Já ale budu raději tady v ČR snít, než něco takového. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...