Přejít na obsah

Kde je Jetix ??


Návštěvník PcBuh

Doporučené příspěvky

Návštěvník PcBuh

byl na 68 , teď je tam rezerva místo programu je tam napsáno přesunutí programu jetix a teď koukám že mně to píše ještě zakódovaný kanál , já se z toho UPC víte co , furt nějakej přesun furt něco nejde a ještě za to chtějí takové peníze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl na 68 , teď je tam rezerva místo programu je tam napsáno přesunutí programu jetix a teď koukám že mně to píše ještě zakódovaný kanál , já se z toho UPC víte co , furt nějakej přesun furt něco nejde a ještě za to chtějí takové peníze

 

j, byl na 68 - ted je tam rezerva a proto to i píše zakod.kanál, říkám..ted je jetix na 78...rezerv je ted hodne..a to je dobře..může být až 7 nových kanálů...jak furt nejakej presun ? tohle je snad poprvý co nejakej velkej presun byl...co furt nejde ? to, že někdy vypadne na pár minut multiplex ? to je toho když jinak furt vše běží...takový peníze ? ale no tak.až tak hrozný to neni..sice to vše bývalo kdysi lepší..ale co :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PcBuh

Tak opět problém s UPC , dal jsem projet vše co STB nechal a mam tu jen 75 kanálu a jakej problém , když pomalu každej tejden v neděly nejde HBO od 20h ( trhá se to celej večer ) nebo když nejde kabelovka na min. 60min. párkrát za tejden a za tohle chtějí takové peníze

 

jinak kvalita obrazu je humus , na co se dá koukat je HD ale tam zase dávají prd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opět problém s UPC , dal jsem projet vše co STB nechal a mam tu jen 75 kanálu a jakej problém , když pomalu každej tejden v neděly nejde HBO od 20h ( trhá se to celej večer ) nebo když nejde kabelovka na min. 60min. párkrát za tejden a za tohle chtějí takové peníze

 

jinak kvalita obrazu je humus , na co se dá koukat je HD ale tam zase dávají prd

 

věc názoru..já problémy žádný zaplat panbuh nemam...jen 75 kanálů ? hm, to je asi chyba u vas...zkuste automatické vyhledávání...k trhání..někdy to trhne, ale jen na 2s..nevim..obraz...

humus ? to fakt ne..záleží na co kde koukáte...většina kanálů má dost dobrá obraz..HD kanály maj super obraz...pokud vás to všechno tak stve, tak jedte do USA a budete mit 100HD kanálů za stejnou cenu jakou platite ted a jeste k tomu dalsich 100SD kanálů a vše pojede jak má :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Právěže automatické ladění v žádném případě, většinou, nebo zpravidla nenejde dva multiplexy, a to 163,5 a 170,5 MHz. Dávat vždy jen manuální ladění na multiplexu 170,5 MHz/64 QAM/5000 Symbol Rate. Set-top-box už poté najde vše dostupné sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PcBuh

Tak kabelem to není , ten mam od UPC a také pokud by to bylo kabelem tam ty HD nepojedou tak dobře , jinak možná už ten problém není ale už jen ze zvyku nekoukám na HBO v Neděly od 20h

 

Jinak byl tu technik od UPC ( kámoš ) a nic nenašel , a když jsem psal na UPC tak mně přišla odpověď že v této lokalitě nemají hlášené poruchy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...