Přejít na obsah

rychlost


Návštěvník trolecek

Doporučené příspěvky

Otrokovice se připojují, na DSL jsem místo obvyklých skoro 6M naměřil toto.....

 

Rychlost připojení k internetu: 349,39 kbit/s

Rychlost stahování dat: 43,7 kByte/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i ve Zlíně mám s rychlostí problémy:

20084015096.png

Normálně má být download 6Mbit, upload je v normě.

 

V soupisu logů na stránce modemu mi to dneska hází tuto hlášku:

2008-10-07 20:49:16 	4-Error 	C401.0 	DCC-ACK not received

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník svatymuz

Copak se to asi deje? Ze by nejake zmeny v siti k lepsimu? :))) Ale co jsem to placnul za blbost.

 

20084015646.png

 

Jinak nam plzenakum(a nejblizsi okoli) v budouci dobe mozna zacne svitit na lepsi casy. Spolecnost Velbnet jiz nejaky ten cas provozuje tzv FTTB(Fiber To The Building), ale nepovazoval jsem jejich nabidky za duveryhodne. Ale od te doby uz uplynulo spoustu casu a jejich stranky zaznamenaly aktivitu. Dokonce se k nam do baraku dostala i nabidka pripojeni. U UPC mi pristi rok konci smlouva, takze pokud Velbnet rozhejbe i TV po optice, tak zrejme prejdu k nim. Mam si vybrat mezi negarantovanym 20M nebo 100M :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi s tím něco dělají v celé síti, v Brně teď mám download nějakých 700kbps . . . pokuď je to plánované, tak by mohli dopředu informovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ppp

to je neskutečný, rychlost na desetině, drtivá většina multimediálního obsahu se seká, a nikde žádná oficiální zmínka, omluva.... hlavně že 3x napsali že budou v říjnu 2x inkasovat platbu když ji v záři zapomněli strhnout, jestlipak dají za dnešek slevu, asi ne když testy rychlosti přímo u upc jsou relativně ok, vždyť "Kvalita a rychlost připojení se nevztahuje k poskytovatelům služeb, mimo síť UPC.", proč to pak rovnou neprodávají třeba jako rychlost až 10Gbps, vždyť to že reálný internet jede max ve stovkách kbps přeci asi není jejich problém.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...