Přejít na obsah

Na PC velmi pomalé


Návštěvník Robert

Doporučené příspěvky

mam dotaz. Od vcerejska mi jede na stolnim PC hrozne pomalu net. Ted jsem to merill a je tam 67Kb. Ping je kolem 14ms. Pritom na noteboku kterej mam taky ted pripojenej je rychlost 1,04 Mb. Nevite cim to je? Jinak modem uz jsem zkousel restartovat a FireWall na tom PC vypnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to tu zas :-/ Proste PC (pripojeny USB) je neuveritene pomale oproti notebooku. Ping tam je kolem 500ms i vic . Zajimave je , ze takovej silenej ping je cca v prvnich 8 radcich, pak se to vrati na tech 14-17ms. To znamena, ze strasne dlouho cekam na nacteni stranky. Viry jsem zkontrovloval, Spw taky (Ad-Aware) ,vypnul jsem Firewall a i proxynu. Take jsem zkousel jet jak pres Operu tak Mozillu nebo IE. Test rychlosti na notebooku 132KB, na PC v tu samou dobu 134KB (coz je zajimave) Mate reseni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Posledni dobou (1-2 tydny) mam podobny problem. PC napise, v prubehu pripojeni, ze Wiindows (XP) nemuze najit zarizeni USB nebo tak nejak a pripojeni spadne. Druhy PC je pripojen pres sitovku a ten jede bez problemu. Kdyz otevru v nastaveni sitova pripojeni tak je tam: Karneval neaktivni a nebo taky nic. Uz sem tam ale nekolikrat videl jak se asi po jedne vterine meni napis aktivni / neaktivni. Preinstalovat ovladace (dodane Karnevalem) jsem uz zkousel a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna nejaky problem s tim USB, ovladac :?:

Zkusil bych to na zkousku pripojit pres sitovku, jestli nejakou mas.

 

No ujistil jsem dalsi zajimavou vec, ktera by vam zkusenejm mohla pomoci odhalit muj problem :D Na tom PC jsou dva uzivatele. Ja a dcerka. Kdyz se okamzite po prepnuti hodi muj ucet, net jede. Kdyz pak prepnu uzivatele a hodim ucet dcery tak to zacne delat ty problemy. Kdyz se vratim na svuj ucet aniz bych jejji odhlasil, tak to blbne i u me. Ovsem hned jak jeji ucet uplne odhlasim a vratim se na svuj, tak je zase vsechno OK. Blbne to teda na jejim uctu. Treba stream radia na 128 jde v pohode, ale ty pozadavky jsou naky seknuty. Kdyz dam ping, tak nejdriv 10 vterin jen skace kurzor....nic se nedeje a pak zacnou litat normalni pingy. Jinak jsem koukal co ji bezi na pozadi a co pri spusteni a je to to same co mam u sveho uctu ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co firewall. Zaplaty a pod??

Nic nepomohlo.Zaplaty samozrejme mam, FW jak uz jsem psal . No udelal jsem jinou vec. Proste jsem ten ucet smazal a vytvoril jinej....Prace navic, ale jede to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...