Přejít na obsah

Jaké kanály hlavně sledujete a jaké vás vůbec nezajímají ?


Jack_6428

Doporučené příspěvky

Přijde mi to jako docela zajímavej nápad si říct, co vlastně je "zbytečné" v digitálu...a co naopak je super...

 

já jsem na tom asi takhle:

 

sleduji často/pravidelně:

 

čt2

nova

prima

čt24

national geographic HD

Voom HD

CNN

vh1 classic

 

sleduji občas

 

national geographic SD

cs film

film+

spektrum

nasn

extreme sports

axn

animal planet

 

nesleduji skoro vůbec:

 

jetix

animax

viasat explorer

viasat history

eurosport hd

hbo/hbo2

 

nesleduji vůbec a nezajímá mě:

 

vše ostatní (cca 50 kanálů)

 

doufám, že brzy přibude:

 

history channel

scifi channel

comedy central

boomerang

axn scifi a crime přejde do nabidky standart

 

jak jste na tom vy ?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me tohle tema nema valny smysl, protoze co clovek to nazor a

nakonec zjistis ze kazdy kanal si v tv nabidce najde sveho divaka a ze zadny tam neni zbytecne.

 

To uz by mozna chtelo vytvorit multi-anketu, ale zase 75 kanalu na dotaznik uz je trochu moc a stejne by to nebylo relevantni, protoze kazdy ma jinou programovou nabidku.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me tohle tema nema valny smysl, protoze co clovek to nazor a

nakonec zjistis ze kazdy kanal si v tv nabidce najde sveho divaka a zadny tam neni zbytecne.

 

no, mozna..tenhle topic sem udelal ze dvou duvodu

 

a) ze zajimavosti

b) muzeme tak najit kanaly, na kterych se valna vetsina shodne, ze sou zbytecne...

myslis, ze uplne kazdej treba sleduje fun1, atp. ? tim by je upc treba nahradilo necim lepsim :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Souhlasím s tomusem, že tohle téma je naprosto zbytečné. A za naprosto nesmyslné až hloupé pak považuji vyjmenovávat, že některé programy jsou v digitálu zbytečně. Zbytečný tam není žádný, dokonce jak jsem zjistil, i ten Fun1 má své příznivce. Že někdo něco nesleduje, to ještě neznamená, že nemá nárok to sledovat někdo jiný.

Daleko smysluplnější je diskutovat o tom, jestli v nabídce některý program nechybí. I tady samozřejmě bude různost názorů. Mě například moc nezajímá Boomerang nebo Comedy Central a AXN Sci-fi a Crime mi neschází, protože je v nabídce mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

daleko smysluplnější by bylo mluvit o tom kdy si budeme moci zvolit kanály za které chceme platit a ty pak přijímat. Věřím tomu, že by každý dokázal nabídku zmenšit minimálně o polovinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Anonymní. Vyberu si to co opravdu chci a toho se mi dostane a to taky zaplatím. Přesně jak je řečeno výše, co člověk to názor. Pro mne když "emtývíčka" uvolní místo třeby History channel nebo Sci-fi channel budu spokojen, ale chápu, že jsou tisíce příznivců těchto a jim podobných hudebních kanálů. Není účelem vyvolat řevnivost mezi příznivci toho či onoho typu kanálů, ale pokusit se dát impuls k tomu abychom my, klienti UPC měli možnost si vybrat co je nám v nabídce po chuti.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Možná by bylo zajímavé použít Google Moderator, jako to udělali na Živě:

http://www.zive.cz/Bleskovky/Vyzkousejme-Google-Moderator-co-vam-chybi-na-Zivecz-oziveno/sc-4-a-143772/default.aspx

http://moderator.appspot.com/#e%253Dagltb2RlcmF0b3JyDQsSBlNlcmllcxivEAw%252Bv%253D0

 

Každý by si naklikal, které programy sleduje. Jen kdyby se našel nějaký dobrovolník, který tam nacpe těch padesát kanálů. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného o čem mluvíš zkoušel před 2 roky Karneval, měl jsi možnost vytvořit si svůj balíček 6 programů z 20 nabýzených za 200 Kč. Prý o to byl minimální zájem.

Je pravda, že balíček všech 20 programů stál tenkrát 230 Kč.

 

Dalším problémem můžou být provozovatelé jednotlivých programů. Oni musí nejspíše souhlasit s individuálním objednáváním

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...