Přejít na obsah

Internet v Jevíčku


Návštěvník berka496

Doporučené příspěvky

Návštěvník Volvo245
mám takovaj dotaz,když u nás není k dispozici kabelová televize od UPC,šel by přijímat internet pomocí satelitu?

pomocí satelitu rozhodně ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Od UPC rozhodně ne. Viděl jsem už takové služby připojení, kde je realizován přenos skrze družice. Co vím, tak to nabízí Astra, tedy co se týče tech. zázemi a kdo to prodává, bůh ví. Ale v ČR to snad možná ani není prodejem k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník berka496

pokud sem správně rozumněl,když u nás není kabelová televize od UPC,tak nemůžu mět od nich internet,ani když mám kabelovou televizi od jinýho poskytovatele?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

UPC musí mít u vás vybudovanou síť, takže pokud ji tam nemá, tak si nemůžeš pořídit internet. Kabelová síť se obvykle buduje ve velkých městech na sídlištích, kde je potenciálně velká zákaznická základna. UPC nebude tahat kabely do malých obcí, protože vložená investice by se mu nevrátila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud zvažuješ připojení přes satelit (lze ho v CR pořídit), jeho cena jak na instalaci, tak na provoz je velice nepřiměřená kvalitě služby (šílené odezvy, relativně malé rychlosti za moc peněz a omezené objemy dat), tak to reději vzdej. Nemáte tam Bublifuky nebo nějakého wi-fi poskytovatele?

Zde je seznam wi-fi poskytovatelů

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...