Přejít na obsah

stavajicim zakaznikum zustane i po novem roce cena NEZMENENA


Návštěvník malina

Doporučené příspěvky

Návštěvník malina

Zdravim,

 

z reakci v ostatnich vlaknech jsem nabyl dojmu, ze ne kazdemu dochazi, co nam UPC chysta:

 

po novem roce budou stavajici zakaznici migrovani na nove RYCHLOSTI, ale cena, kterou plati za svuj tarif zustava NEZMENENA!

 

Takze ja ted platim za Extreme 20/1,4 nejakych 1700,- Kc a po novem roce by mne postupne prevedli na 30/1,5 za 1700,- Kc

 

Na tarif 20M (20/1,5) za 800,- nemam jako stavajici zakaznik narok!

 

Mam to pisemne potvrzene z klientskeho centra.

 

Takze nezbyva nez po cca 6 letech zrusit smlouvu a stat se krasnym novym a perspektivnim zakaznikem, vyborne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Malý detail, který Ti bohužel unikl:

 

Od 1.1.2009 budeš moci přejít na nové tarify. Takže rušit smlouvu rozhodně nemusíš.:wink:

 

Takto by UPC bylo samo proti sobě. Ačkoliv někdy mi příjde, že už je i teď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník malina

diky za upresneni - ale pise se o tom nekde na webu UPC?

 

ja jsem totiz poslal konkretni dotaz, jakym zpusobem muzu ziskat co nejrychleji tarif za 800 Kc, protoze nyni platim skoro o tisicovku vic nez novy zakaznik

 

a slecna z kontaktniho centra mi mailem odpovedela:

Od 1. ledna 2009 Vám automaticky začneme navyšovat rychlost připojení až na konečných 30Mb/1,5Mb. Ostatní parametry služby, včetně ceny, se nemění.

 

no nevadi, posleme dalsi, upresnujici dotaz, stejne mi z peti otazek odpovedeli jen na jednu, jak je u nich dobrym zvykem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník malina

pokud je to takhle, tak jsem se spletl, zruste tenhle thread i muj ucet :D

 

(ale stejne za to muze klientske centrum, ktere posila jednu prefabrikovanou odpoved na vsechny typy dotazu :wink: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
pokud je to takhle, tak jsem se spletl, zruste tenhle thread i muj ucet :D

Rušit účet Ti rozhodně nebudeme, myslím si, že není špatné občas sem zavítat a zjistit upřesňující informace, ušetříš nervy s vyřizováním přes zákaznickou linku a hlavně dozvíš se někdy i mnohem více, než jen, že dostaneš automatickou odpověď od operátora. A to se vyplatí,ne? :)

 

P.S. Ale možná bych se raději registroval pod jiným nickem "malina" cítím nějakou shodu s p.Malinou z UPC, aby Ti nezačaly chodit zprávy a stížnosti, za domněnky, že jsi tiskový ředitel UPC. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bacha co máte za současnou službu, rozlišuje se zda si zvolíte M10 nebo M20, někdy M10 může znamenat downgrade služby a budete platit poplatek 350 kč podle jejich ceníku. s tím přechodem stávajících klientů to určitě nebude tak horké. bejt vámi, tak vypovím smlouvu - běží 35 denní lhůta (a do konce roku je ještě 3 měsíce), během té doby si řekněte o nové připojení na novou smlouvu (nový zákazník) - je s tím spojená výhoda platit 4 měsíce jen 50% ceny připojení (sem sám zvědav jestli současnou nabídku nestáhnou kvůli většímu počtu výpovědí, protože se to opravdu vyplatí, větší úspora peněz).

 

btw já to takhle chtěl udělat, ale oni mi to po přepojení z podrž telefonu UPC na obchodníka UPC jaksi rozmluvili a dali mi rovnou 50% slevu na placení současného tarifu UPC Light, asi abych tak neblbnul ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luckyss

jak to pises je mozny , dat vypoved a pak se to da hned po ukonceni vypovedni lhuty napsat...nebo ti daji slevu :)

 

kdyby neco tak napiste nejak se to da vzdy udelat aniz byste museli cekat :)) jen ale PM ....nechci to tady rozemlivat na foru ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...