Přejít na obsah

Kdy už se konečně upc rozhoupá


Návštěvník Miloš

Doporučené příspěvky

Návštěvník vito
A K ČEMU TI JE VYSOKY UPLOAD ???? K ČEMU ? ! ? !

např práce z domova - připojení do interní sítě v práci přes VPN, práce s většími soubory je potom obousměrná a upload může značně zdržovat. Nejsou všichni uživatelé jen stahovači torrentů :-) a 1Mbit upload pak může snadno být na rozumnou práci na síti přes VPN docela málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Pod to se podepíšu, přes VPN pracuju denně 14hodin a občas je to k vzteku.

 

Ale dovolím si malinko oponovat pro (mojí) práci stačí i 512k celkem bez problému, jde spíš o odezvu, která když zakolísá a člověk čeká na překreslení obrazovky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A K ČEMU TI JE VYSOKY UPLOAD ???? K ČEMU ? ! ? !

 

Když chci hostovat v nějaké on-line hře potřebuju vysoký upload. Někdy si chce člověk vytvořit privátní server a s 512kbps zvládnu hostovat tak 8 lidí, kdyby alespoň byly ty 2 Mbps :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi přišel od UPC dopis, opět mě lákají na digitální vysílání. Tak jsem si tu nabídku přečetl a zjistil jsem že hlavním přínosem co mi přechod na digitál od UPC přinese je "jednoduché řešení digitalizace ...". Opravdu parádní důvod proč bych si měl něco takového pořídit :) Další přínos je dosti pochybný, digitální kvalita, jako by digitální signál nějak kouzelně uměl přinést lepší obraz, to že analog na UPC byl proti jiným analogovým zdrojům hroznej ještě neznamená že digitál na stejné PAL televizi něco musí přinést, to je spíše vedlejší efekt toho že digitální signál nemůže UPC už tak snadno zprasit a proto je proti analogu kvalitnější. Teď to utnu, nebudu dál vyjmenovávat ty žvásty, nebylo tam nic co by mě přesvědčilo že mi to teď a tady přinese něco významného navíc. Nakonec taková perlička, je úsměvné když nabídka začíná oslovením vážený pane XY, ale pak už je zcela neadresná, marketing UPC má horší mušku než ital ve válce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplně bych zapoměl, proč mi vůbec UPC takový dopis zasílalo? Chtějí mi opravdu tak moc dát něco navíc (a vzít mi o stovku chechtáků měsíčně více) nebo je za tím něco jiného? Můj dojem je že mě do digitálu tlačí, netuším jaké jsou náklady na provoz analogové sítě a digitální, možná je to o nákladech a možná ne. Proč ale pak cenu srovnatelné nabídky digitálu nesníží na úroveň analogové nabídky? Stovka měsíčně jsou dnes malé peníze a zbytečně tu zůstává mezi minusy argument že digitál je dražší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire
Úplně bych zapoměl, proč mi vůbec UPC takový dopis zasílalo? Chtějí mi opravdu tak moc dát něco navíc (a vzít mi o stovku chechtáků měsíčně více) nebo je za tím něco jiného? Můj dojem je že mě do digitálu tlačí, netuším jaké jsou náklady na provoz analogové sítě a digitální, možná je to o nákladech a možná ne. Proč ale pak cenu srovnatelné nabídky digitálu nesníží na úroveň analogové nabídky? Stovka měsíčně jsou dnes malé peníze a zbytečně tu zůstává mezi minusy argument že digitál je dražší.

 

Měl jsem donedávna podobné názory a dost jsem se bránil přechodu na digitál. Ale po několika měsících musím uznat, že rozhodnutí pro přechod bylo správné. Už jenom proto, že na analogu kanály ubývají nebývalým tempem a už je jich asi tak polovina co na digitálu se stokorunovou vyšší platbou. Nehledě na kvalitativní zlepšení obrazu, doplňkové služby jako EPG či na analogu nevídané zastavení živého vysílání či nahrávání (přes DVR box). Podle mě je hloupé setrvávat na analogu, kde kanály ubývají den ode dne a cena vůbec neodráží jejich množství. Naproti tomu za stovku navíc dostanete podstatně víc než u analogu. Na přechodu prostě nemůžete prodělat. Tak jako tak dostanete víc, nehledě na to, že analog je k digitálu zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem měl štěstí, ubývání programů se mě zatím nedotklo. Sledujeme doma ČT1,2,4,24, Novu (jen klasickou, Cinemu nechceme), Primu, GalaxiiSport/NovaSport, Markízu, AXN, Eurosport1,2, Spektrum, Discovery, National Geographics, Animal Planet a malej kouká na JimJam :) Chybí mi nějaký větší přínos, jo kdyby ty digitální programy byly alespoň v 720p, tomu už bych říkal výrazný kvalitativní přínos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My máme digitál jen kvůli tomu, že jsem si konečně mohli pořídit balíček CATV + NET a platíme o 30 kaček méně než předtím.

 

Upload nesleduju. A kdyby to šlo přejít na nejnižší NET až bude mít 13 Mbps, tak to udělám. I když stahuju, tak to odnikud tak rychle normálně nejde. A když jo, tak už nemusí stíhat ani disk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...