Přejít na obsah

bordel Karnevalu


Návštěvník Dr. Wily

Doporučené příspěvky

Včera mi technik připojil net a k mému překvapení sem zjistil že mi běží i televize, ačkoliv mam smlouvu jenom na net... Chtěl jsem se zeptat jestli můžou poznat že mam k jejich zásuvce připojenou televizi a nebo to mam nechat a kdyžtak dělat překvapenýho. :lol: Je to přece jejich bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi technik připojil net a k mému překvapení sem zjistil že mi běží i televize, ačkoliv mam smlouvu jenom na net... Chtěl jsem se zeptat jestli můžou poznat že mam k jejich zásuvce připojenou televizi a nebo to mam nechat a kdyžtak dělat překvapenýho. :lol: Je to přece jejich bordel.

No reknuti, to je otazka. Jestli to chces, tak nic nerikej. Jestli ne, tak to rekni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to neresil, objednany mas pouze internet, pokud ti jede i televize, tak je to jejich chyba a ani bych nedelal prekvapenyho. :twisted:

Casem na to prijdou sami, az nekdy budou kontrolovat rozvodnou skrin pro tvuj dum, do ktere ti zrejme nedali filtr, ale to muze trvat klidne rok. :)

Me takhle jelo HBO "zdarma" vic jak rok, nez si na to prisli.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Včera mi technik připojil net a k mému překvapení sem zjistil že mi běží i televize, ačkoliv mam smlouvu jenom na net... Chtěl jsem se zeptat jestli můžou poznat že mam k jejich zásuvce připojenou televizi a nebo to mam nechat a kdyžtak dělat překvapenýho. :lol: Je to přece jejich bordel.

 

No možná porušuješ sledovaním programů, ze které jsi nezaplatil, nějakou smlouvu nebo zákon, ale každopádně ti to nedokážou, protože na to nepřijdou. A ikdyby tak je to spíš jejich problém a ty můžeš dělat blbýho ("Já myslel, že je to nějaká speciální akce" :wink: ). Jo jiná situace by byla, kdyby ses povrtal v rozvodný skříni ty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to může být třeba i tak, že včera ten technik neměl z nějakých důvodů ke své práci v autě vše co je potřeba, ví o tom a časem to přijde dodělat. No nech se překvapit, je to jejich problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...