Přejít na obsah

ADSL vede.


Návštěvník vn

Doporučené příspěvky

Zklamani. Uz uz jsem se chystal objednat si Karneval Light, ale zvolim asi ADSL. Nejdrive me nastvalo, ze UPC ma vyrazne levnejsi a lepsi variantu internetu, ale dobre, rekl jsem si, ze nemuzu mit vsechno. Po zavolani na infolinku jsem ale v soku. Internet mohu mit za 690 korun mesicne, ale v cene neni zahrnuty "ucastnicky poplatek" asi 130 korun, takze by jsem prisel o prijem zakladnich televiznich kanalu. Dobra tedy, tak si k 690 kurunam priplatim jeste 130, ale to jsem se zmylil, protoze "z technickych duvodu je toto mozne pouze s nabidkou Klasik", takze dalsi penize navic. Proste Light a zakladni programova nabidka nelze !

Objdenam si ADS a na schuzi druzstva budu prosazovat spolecny rozvod anteny misto 130 korun za nic.

VN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to bohuzel tak, tohle uz se zde nekolikrat probiralo, budto jde samotnej net za 690 Kc, nebo net+tv nabidka komplet 590+499=1089 Kc.

Ale mozna bych se jeste s tim ADSL neunahloval, protoze je dost pravdepodobne ze Karneval ten tarif pod tihou "konkurence" trochu zlepsi a ADSL za 590 Kc taky nesezenes.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna mas pravdu, ale nic je k tomu nenuti. Jestli neco, tak jen ADSL, protoze UPC neni konkurent. Na infolince jsem jim sice slusne, ale durazne rekl, ze takhle nove zakazniky neziskaji a jestli z technickych duvodu skutecne nemuzou nabizet TV MINI+LIGHT nevim, ale silne o tom pochybuju. Spis mi prijde, ze ze me delaji blbce. Onehda taky Paegas nemohl z technickych duvodu zrusit presmerovani do hlasove schranky u TWIST a najednou to slo.

vn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Onehdy jsem s tímto požadavkem dopadl úplně stejně. Jinak cena za Mini (tzv. účastnický poplatek) není 130, ale 149 Kč včetně DPH.

Tvoje zmínka o schůzi družstva je velmi racionální. Jakmile podepíšete smlouvu, že kabelové rozvody jsou jejich a zbavíte se možnosti příjmat TV signál pomocí STA, jste vystaveni Karnevalu namilost a nemilost. Skutečnost je taková, že za 9 let co své služby Karneval poskytuje zvedl cenu za MINI (4 české programy + infokanál) z 29 Kč na 150 a za nabídku Komplet (několik desítek satelitních kanálů) z 69 Kč na rovných 499. Je třeba ten problém řešit uvážlivě a dobře si to celé spočítat a vzít v úvahu širší souvislosti problému.

Souhlasím s Tomusem, pokud bych ten internet nepotřeboval teď hned, nebo ještě lépe už včera, asi bych také ještě tak půl roku posečkal nebo řešil bez zřizovacích nákladů nejnutnější připojení pomocí GPRS. Trh je teď v úžasném pohybu a jak se jednotlivé nabídky v krátkém časovém horizontu ustálí není zatím moc jasné. Jsem přesvědčen, že Karneval s cenou dolů určitě bude muset jít a pak bude toto rozhodování přehlednější.

 

Šťastnou ruku přeje Standa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

internet a mini.....jak uz se zde nekolikrat psalo, skutecne to zatim nejde z technickych duvodu, protoze na to nemaji filtry.....nabidky televize se pohybuji v nejakych frekvencnich pasmech, takze kdyz si objednas mini, tak ti daji filtr, kterej pusti jenom prvni 4 programy, kdyz komplet, tak filtr kterej pusti dalsi pasma.....ocividne neni filtr, kterej by pustil pasmo mini a zaroven i internet....stejne tak neni mini + hbo....samozrejme tim prichazi o zakazniky, ale ocividne investice do filtru by byla vetsi nez uslej zisk...nebo si to management aspon mysli......;)

ze stejnych duvodu taky u nekterych nove spoustenych internetvych siti kdyz sis koupil jenom internet, sly naopak vsechny televizni kanaly, protoze nebyl filtr, kterej by odstinil pouze televizni frekvence....upc to takhle melo rok, mam pocit ze karneval par mesicu v brne.....v pripade se ovsem ocividne penize na novy typ filtru nasly rychle...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...