Přejít na obsah

Asi malinko větší výpadeček všude možně...


Slamb

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
Návštěvník Groveer

Potvrzuji celorepublikový výpadek! Dle instrukcí hlasového automatu stačilo vypojit na 20sec. modem ze síťě a do 20min. by měl začít fungovat. 20minut dle UPC skutečnost 3hodiny. Lokalita Děčín

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych se Vás zeptat, zda vám chodí internet, protože já již od včerejšího dne dělám vše podle instrukcí, ale internet mi jde vždy tak jednu hodinu a poté musím opět restartovat modem, aby opět internet šel. Vše začalo včerejším dnem, kdy UPC provádělo nějaké ty změny na síti. Tedy net mi jde hodinu a poté až po restartu modemu. Máte někdo podobný problém ? Až do včerejšího dne nebyl problém. Děkuji za odpověď. Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych se Vás zeptat, zda vám chodí internet, protože já již od včerejšího dne dělám vše podle instrukcí, ale internet mi jde vždy tak jednu hodinu a poté musím opět restartovat modem, aby opět internet šel. Vše začalo včerejším dnem, kdy UPC provádělo nějaké ty změny na síti. Tedy net mi jde hodinu a poté až po restartu modemu. Máte někdo podobný problém ? Až do včerejšího dne nebyl problém. Děkuji za odpověď. Ahoj

stejný problémy v Brně. Už mě to pěkně vytáčí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji, vždycky chvilku to jede a pak výpadek, tak restartuju modem chvilku net funguje a znova výpadek. Chci si založit účet u banky a zaboha se nemůžu dostat do konečné fáze. :scratch: Lokalita Brno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Malešicích internet funguje, ale nejde odesílat emaily přes smtp server už od neděle, volal jsem na podporu v neděli, že prý dělají něco s databázemi, že to půjde ráno. Dostal jsem se k tomu v pondělí večer, restartoval modem, ale stejně nic. Volat na podporu už nejde, všichni operátoři jsou vytíženi a vypadne to...

Jsme o den dál a sice jiná chyba, nicméně smtp stále nejde, teď chce heslo a žádné z těch co by byly pravděpodobné nefunguje.

Používám na poštu SeaMonkey (Mozilla). Tři dny plus odpojená hotline večer, tomu říkám služba na houby....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nyní jsem se na chvilku vrátil z práce a než jsem odjel, tak jsem odpojil router a opravdu to bez něj chodí. Každopádně mi router a net před tím, než UPC začalo něco provádět chodil a nebyl jediný problém s routerem. Tedy mám pocit, že UPC změnilo nějak nastavení a díky tomu, nyní nejde router. Každopádně na UPC ten operátor hned přiznal, že to bude chyba u nich, ale ještě mi řekl, že než pošle technika, tak ať odpojím router a ono ejhle net chodí. Budu se muset podívat do setupu routeru a zjistit, co se vlastně stalo. Každopádně operátor ochotný a až na tu klasiku ohledně dovolání vše v pořádku. Tedy pokud má někdo podobný problém, tak nejdříve to zkuste bez routeru,switche atd. No až budu mít více času, tak připojím router a budu zjišťovat, co nastavit. Zatím Ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník majty

ahojte vcera 13. srpna sem mel vypadek od 22:30 do 23:30 a ted koukam ze se mi zmenila ip .. o jedno cislo dolu. Stalo se vam neco podobneho take ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...