Přejít na obsah

Problikávání televize


Návštěvník Sparťan

Doporučené příspěvky

Návštěvník Sparťan

Mám následující problém, pokud někdo víte co mám udělat, prosím napište, předem díky!

V březnu mi byl propůjčen od UPC Handan 6000 DVR. Když ho zapnu, tak mi každých cca 5 minut na okamžik "problikne" obraz, volal jsem několikrát na UPC, vše co mi poradili jsem již udělal (resetovat, znovu naladit, nový skart atd.), v pondělí mi dokonce technik přivezl nový Handan 6000 a vyměnil ho, ale problém stále přetrvává. Taky mi poradil, abych zapnul Handan rovnou do televize a ne přes video, jak to mám normálně, vše jsem včera zkoušel, ale jak říkám, problém je pořád, prostě co pět minut to v televizi jakoby problikne (snad je to to pravé slovo). Do března jsem měl Handan 5000 a to nedělalo nic, obraz byl O.K., žádné problikávání nebylo, je to až nyní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napada me jedine problem v TV, Handan CV-5000 mel moznost prepnout mezi RGB a CVBS vystupem, u DVR tato moznost nebyla, ale u aktualniho noveho FW verze 1.11, jiz tato moznost take je takze zkus si prepnout vystup na CVBS, mozna to pomuze mozna ne, popr. predtim neprvve stahnout ten novy FW.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Sparťan

A je možné někde zjistit jaké ? (to by snad technici co to instalují měli vědět ne? ) Mám 100 HZ televizi SONYFD TRINITRON KV-29FX66K, máš nějaké informace, že by to nemuselo na této televizi jít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Sparťan

Jo moc díky, mezitím jsem se k tomu taky dopracoval, mám nainstalovanou verzi SW 1.11 a taky se mi už povedlo změnit výstup na CVBS, bohužel zase nic, je to stále stejné, asi to bude tou televizí, ale to jsem z toho špatnej. Mám ještě prosbu, mám to teď propojené s videem SONYSLV-SX720N, když zapnu video, tak můžu nahrávat pořád, ale jen analogovou televizi, jinak ne, na LINE 1 by měl jít DVR. Než jsem to změnil na CVBS, tak tam šel aspoň zvuk, nyní nic, nevíš co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...