Přejít na obsah

Dotaz k HD kanálům, Eurosport HD...


Jack_6428

Doporučené příspěvky

dik za odpoved...zavolam do upc, jestli existuje balíček Supreme+Light...za kolik by to bylo..

 

jinak, naposledy jsem četl, před týdnem, že UPC stále o EurosportHD jedná..ale Euro pokud se nemýlim začíná za 5 dní...to sem zvědav, kdy to UPC zařadí, když slibovali před Eurem. Možná by pak byl i balík HD kanálů. No, to se jich taky zeptám...

 

Jsem velmi zvedav, co Ti v UPC reknou, jestli vubec neco, ale drzim palce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik za odpoved...zavolam do upc, jestli existuje balíček Supreme+Light...za kolik by to bylo..

 

jinak, naposledy jsem četl, před týdnem, že UPC stále o EurosportHD jedná..ale Euro pokud se nemýlim začíná za 5 dní...to sem zvědav, kdy to UPC zařadí, když slibovali před Eurem. Možná by pak byl i balík HD kanálů. No, to se jich taky zeptám...

 

Jsem velmi zvedav, co Ti v UPC reknou, jestli vubec neco, ale drzim palce :)

 

já taky, díky...konkrétně jsem jim napsal toto:

 

Zdravím,

chci se dotázat ke 3 věcem týkajících se HD:

 

1) Minulý týden jste zařadili 4.HD kanál FilmboxHD a slibovali jste, že do začátku Eura nabídnete i EurosportHD. Ale pokud se nepletu, Euro začíná už za pár dní, necelý týden. Kdy tedy hodláte EurosportHD nabídnout ? Dost lidí na tento kanál čeká.

 

2) Bude nějaký balíček HD kanálů a kdy cca ?

 

3) Výjde tento týden nový firmware pro STB Handan CV-7000 HD ?

 

Moc díky za odpovědi,

Váš klient.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím to vypadá že věc vázne na financích. Eurosport si HD docela cení

 

tak jo, odpoved, viz druhe vlákno:

 

Vážený pane xxx,

 

dovolte, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 2. 6. 2008, týkající se služeb UPC.

 

Pokud budete reagovat na naši odpověď, nepoužívejte, prosím, tlačítko odpovědět, ale využijte kontaktního formuláře na http://web.upc.cz/klpoz/cz/.

 

Dovolujeme si Vás požádat, abyste při komunikaci s klientským centrem používal Vaše číslo smlouvy ve tvaru 3741680.

 

Tímto potvrzujeme, že program Eurosport HD v sučastné době neplánujeme zařadit do programové nabídky.

 

Programovou nabídku naleznete na www.upc.cz.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

A. Dudušová

operátor klientského centra

 

www.upc.cz

 

to me fakt nasrali, co si myslej omg...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Víš proč ten Eurosport nechtěj zařadit? Protože kdyby ho do nabídky zařadili, tak by to byl placenej kanál, tzn. musel by jsi platit za STB + ještě za HD program. A to se neosvědčilo, zákazníci nechtějí platit dva poplatky: za STB i za HD programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, to se dalo čekat . . . HD vysílání v podání UPC je pěkně na dvě věci. Prvně lákají na to jak se nabídka kanálů rozroste, ale skutek utek :evil:

 

Proč těm co chtějí HD nevymění standardní STB za HD STB zadarmo a neudělají balíček HD kanálů s možností vlastního výběru. S cennou cca 50,- za jeden.

Mám zájem o Eurosport HD, National Geographic HD, Discovery HD a to pade bych byl ochoten platit třeba i za ten Voom HD (i když se sebezapřením).

Filmy v HD ať si nechaj, stejně dneska je obsahově většina filmů na úrovni mentálního průjmu a to co chci, si pořídím na blu-ray kde je kvalita o několik řádů větší než jakékoliv HD vysílání.

 

 

Teď momentálně rozmýšlím jestli jim mám ten HD STB šmejd vrátit, resp. jestli jsem ochoten platit 150,- za National Geographic HD nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Tak já bych si počkal pár dní.... ono kvalita odpovědí z centra je na takové úrovni, že bych se nedivil kdyby EU HD dneska večer naběhnul.

 

Viz zde na foru odpovědi call centra o nabídce (HBO HD součástí HBO balíku apod.), mě samotnému v době kdy už pár lidí HD UPC mělo tvrdili opakovaně do telefonů i na maily že nic takového neexistuje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já bych si počkal pár dní.... ono kvalita odpovědí z centra je na takové úrovni, že bych se nedivil kdyby EU HD dneska večer naběhnul.

 

Viz zde na foru odpovědi call centra o nabídce (HBO HD součástí HBO balíku apod.), mě samotnému v době kdy už pár lidí HD UPC mělo tvrdili opakovaně do telefonů i na maily že nic takového neexistuje....

 

uvidime, ale zklamali mě..v době CabelPlus to bylo uplne nekde jinde

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Luger

Jo tak to souhlasím, na to, že jsem byl mezi prvními kdo vůbec Cabel Plus měl (Praha Řepy) a od začátku do dnes vždycky maximální nabídku (vč internetu a telefonu od doby co to šlo) tak kromě toho že kvalita klienstkého centra šla do kytek mě taky maximálně vytáží že na své stávající zákazníky celkem kašlou, nové pořád na něco lákají, na stávající "věrné" zvysoka kašlou.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...