Přejít na obsah

Prosím pomoste mám problém z programovou nabítkou.


Návštěvník koubi1

Doporučené příspěvky

Návštěvník koubi1

Platím 599Kč za 1měs,tzn=STANDARD ale já nechytám TV Papriku,CS film,Deko,

A hlavě ty HD kanál, mám seto box Conax CV-5000 Cinx iL podporuje ten to setobox HD vysílaní????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

STB Handan CV-5000 CiNX iL nepodporuje HD programy. Ty ti tudíž nepůjdou. STB ti sice tyto programy načte, ale nezobrazí. To si musíš přiobjednat STB Handan CV-7000HD za 150,-- Kč měsíčně.

 

TV Paprika, CS Film a TV Deko - jak ti nefungujou? Má je STB nalezené, jen ti ukazuje, že je kanál zakódován? Nebo ti je STB vůbec nenajde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koubi1

CS,Film,Papryka,Deko mi ten setobox najde ale ukáže to = není přístup je zakódován.tak nevím co s tím je.A to je docela hezký abych chytal HD programy musím platit 150kč navíc.

Silně přemýšlím o satelitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platím 599Kč za 1měs,tzn=STANDARD ale já nechytám TV Papriku,CS film,Deko,

A hlavě ty HD kanál, mám seto box Conax CV-5000 Cinx iL podporuje ten to setobox HD vysílaní????

 

Nebo taky Starter+ Darwin + Relax + Sport = 299,- Kč + 100,- Kč + 100,- Kč + 100,- Kč = 599,- Kč, ale neznamená to, že je to stejné jako Standard. Pak ti nejdou ty programy o kterých jsi psal a ještě Zone Reality a Hallmark

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me taky najednou prestali jet programy jako Spektrum, Discovery, Animal Planet, Markiza, JOJ, STV1, STV2 a tak. Uz je to par dni. Program to nenacte, v levym rohu se ukaze takovej satelitek a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Když se ti ukáže v levém rohu ten satelítek, tak to znamená, že STB nemá signál. Už se mi to taky stalo na STB CV-5000 CiNX, ovšem dělalo mi to jen u multiplexu vysílaného na frekvenci 706 MHz (je tedy pravda, že u některých ostatních multiplexů se mi rozpadal a kostičkoval obraz), a bylo to způsobeno vadným koaxiálním kabelem, poté, co jsem zakoupil nový, už je vše v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Možné to je, pokud máte možnost vyzkoušet s jiným koaxiálním kabelem, rozhodně jej zkuste vyměnit. Ale bohužel to také tím kabelem být nemusí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Těch důvodů může být samozřejmě více. Třeba nějaké vysoké znatelné vnější rušení, které tyto muxy ovlivňuje natolik, aby jsi je "neodchytil". Pokud máš sousedy, kteří mají také digitál, zkus se jich zeptat. Pakliže ti potvrdí, že jim jede vše, hledej chybu u sebe :D Frekvence určitých multiplexů ti jen tak neodstřelí, aby jsi je nechytnul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...