Přejít na obsah

Zrušení tarifů Karnevalu?


Návštěvník Detien

Doporučené příspěvky

Návštěvník Detien

Ve středu mi přišel následující email:

Z důvodu finálního sjednocení systémů UPC Česká republika a bývalé společnosti Karneval dojde v průběhu měsíce května 2008 ke změně Vašeho stávajícího internetového tarifu na nový tarif :UPC Starter.

 

Dochází pouze ke změně názvu Vašeho stávajícího internetového připojení a tím současně k navýšení rychlosti jak na straně downstream tak upstream.

Zároveň Váš nový internetový tarif UPC Starter nemá žádné limity pro přenos dat.

 

S novým tarifem neuzavíráte žádné časové závazky na dobu trvání smlouvy. Pro přechod na nové tarify neplatí žádné akční nabídky.

 

Jsem zvědav, jesltli to bude za stejné peníze, protože mám balíček Analog a Internet 1M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OfSík

Dochází pouze ke změně názvu Vašeho stávajícího internetového připojení a tím současně k navýšení rychlosti jak na straně downstream tak upstream.

Zároveň Váš nový internetový tarif UPC Starter nemá žádné limity pro přenos dat.

 

Pokud je to pravda a zůstanou mi 2 veřejné adresy, kvůli kterým si držím původní tarif TURBO 2000, tak je to fajn. V opačném případě to pro mě naopak moc radostná událost nebude.

 

Můžu se zeptat z jaké jsi lokality? Mně žádný takový mail zatím nepřišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OfSík

No formulace toho mailu si přímo říká o chycení za slovíčko :). Píšou, že nic kromě změny názvu, rychlosti a FUPu se nemění. Je mi jasné, že na tyhle pojmy lidé nejvíc slyší a takové "podružnosti", jako počet IP adres, se v tom ztratí.

 

Mně nejde o počet připojených strojů, ale o ty dvě opravdu plnohodnotné veřejné adresy. Router s nějakým port forwardingem je pro mě opravdu nejkrizovější varianta, tarif Extreme zase spousta peněz :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Detien
Dochází pouze ke změně názvu Vašeho stávajícího internetového připojení a tím současně k navýšení rychlosti jak na straně downstream tak upstream.

Zároveň Váš nový internetový tarif UPC Starter nemá žádné limity pro přenos dat.

 

Pokud je to pravda a zůstanou mi 2 veřejné adresy, kvůli kterým si držím původní tarif TURBO 2000, tak je to fajn. V opačném případě to pro mě naopak moc radostná událost nebude.

 

Můžu se zeptat z jaké jsi lokality? Mně žádný takový mail zatím nepřišel.

 

Ústecký kraj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník DevTom

Meli sme 2 verejne IP adresy, prevedli nam tarif na UPC Starter a mame je stale, myslite, ze kdybychom ted sami chteli zmenit tarif, tak nam take zustanou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Meli sme 2 verejne IP adresy, prevedli nam tarif na UPC Starter a mame je stale, myslite, ze kdybychom ted sami chteli zmenit tarif, tak nam take zustanou?

 

S největší pravděpodobností ano, ale může se také stát, že se časem změni, jelikož bude dynamická, záleží jak často se vám mění IP adresy ve vaší lokalitě.

 

Takže úplně bych s tím asi nepočítal. Ledaže by si člověk platil vlastní IP adresu, že?

 

Já jsem taky bývalým userem Karnevalu a IP adresa mi zůstala z dob Karnevalu, problém je ale v tom, že já si platím vlastní IP adresu. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Ony veřejné IP adresy samozřejmě zůstanou, ale to ve smyslu toho, že stále budou "veřejné". Pokud máte zakoupenou pevnou IP adresu a platite za ni řadně měsíční paušal, pak i při přechodu na jiný tarif tato IP zůstava, za předpokladů toho, že je obsažena i u nově podepsané smlouvy.

 

Jestli jste myslel/a, zda Vám zůstane veřejná dynamická, kterých můžete mít u některých tarifů opravdu více než jednu, což vlastne i u pevné, nic nebrání tomu, aby se při určitých situacích změnila (proto je také nazývána jako dynamická). K tomu však může dojít klidně i nyní, nejenom při přechodu na jiný tarif.

 

Pak připadá v úvahu ještě jedna varianta, a to ta, že jste to myslel/a uplně jinak, a to tak, že můžete k modemu připojit až dvě fyzická zařízení, kterým se přiděli odpovídající věřejné IP adresy. Při přechodu na jiný tarif však může být tento počet limitován například na pouze jedno zařízení. Nicméně nevím, jak je to u aktuálně nabízených tarifů, které vešly v platnost před pár dny.

 

Takže závěřem stručně. Pakliže si ji platíte, zůstane, pakliže ne, může se Vám kdykoliv změnit. Nelze tedy ganarovat její nezměnitelnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...