Přejít na obsah

karneval light


Návštěvník coltcha

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm
.. platim 600kc za NEXTRA ADSLink Start, vcetne 100kc pausalu za linku tedy 700kc. Dalsich 90kc vynuceneho kreditu nezapocitavam, to se protelefonuje hned.

 

Já myslel, že nejlevnější cenový program pro domácnosti je Home Mini za 215,33 Kč (kredit nekredit, tolik Home Mini stojí). Takže to máme celkem 815 Kč!

 

Telefonovat na rozdil od koukani na televizi musi opravdu kazdy.

 

No telefonovat občas musíme všichni, ale k tomu lze použít mobilní telefon.

:wink:

 

Mně osobně vyhovují spíš bundlované televizní programy než pevná linka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Home mini stoji 190,- z toho 90,- je volny kredit. Pokud tech 90,- protelefonujes z pevne linky misto z mobilu, zaplatis je pouze Telecomu misto mobilnimu operatorovi, takze nejde o dodatecny naklad. Takze zustava cena 700 mesicne.

 

Cable TV sucks, nikdo ji za 500,- nepotrebuje. Turbo stoji 1400,- kdybych ho mel, zlevnila by se sice na 300,- ale asi bych ji nechtel ani za tyhle penize.

 

Proste Turbo je furt 2x drazsi nez to pomlouvany ADSL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Home mini stoji 190,- z toho 90,- je volny kredit. Pokud tech 90,- protelefonujes z pevne linky misto z mobilu, zaplatis je pouze Telecomu misto mobilnimu operatorovi, takze nejde o dodatecny naklad. Takze zustava cena 700 mesicne.

 

No jo, ovšem pro někoho, kdo chce telefonovat venku nebo má prostě třeba výhodný paušál na mobilu, je Home Mini s kreditem k ničemu. A jiná volby není (to by sand ani nebyl náš Telecom :)).

 

Cable TV sucks, nikdo ji za 500,- nepotrebuje. Turbo stoji 1400,- kdybych ho mel, zlevnila

by se sice na 300,- ale asi bych ji nechtel ani za tyhle penize.

 

Já kabelovku potřebuju. :joker: A Turbo stojí 1.290 Kč.

 

Proste Turbo je furt 2x drazsi nez to pomlouvany ADSL.

 

Taky mnohonásobně lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
10x rychlejsi, 5x vetsi limit..a 2x drazsi...to mi prijde jako dobrej kauf...;-)

 

Když ti v samošce nabídnou 5x tolik rohlíků, než jsi schopnej sníst za pouhý dvojnásobek ceny toho co chceš, koupíš si to? Připomínám že vše co nakoupíš musíš sežrat sám. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No jo, ovšem pro někoho, kdo chce telefonovat venku nebo má prostě třeba výhodný paušál na mobilu, je Home Mini s kreditem k ničemu. A jiná volby není (to by sand ani nebyl náš Telecom :)).

..

Já kabelovku potřebuju. :joker:

 

A jakpak se na tu svou kabelovku díváš, když pořád chodíš venku a telefonuješ mobilem?

 

Proste Turbo je furt 2x drazsi nez to pomlouvany ADSL.

Taky mnohonásobně lepší.

 

To jsem nikdy nevyvracel. Ale lepší je jen pro toho, kdo to využije. Kdybych měl doma dvě pubertální děti, asi bych to taky bral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...