Přejít na obsah

UPC- Chello Easy: 256kbs, 5GB limit za 555,-


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

no jsem zvedav, kdy a jestli vubec se chytne Karneval za nos.....teoreticky ho k tomu nic nenuti, protoze UPC je jenom takova virtualni konkurence, ale prece jenom to vypada blbe, kdyz to nekde jde a nekde ne.....

 

osobne si myslim, ze puvodne chtelo UPC vylezt s necim podobnym jako je turbo light, ale kdyz videli ty reakce, tak se teda poradne pochlapili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Tak tentokrát dalo UPC Karnevalu opravdu na prdel :) Akorát, že Karneval si z toho asi stejně nebude nic dělat, protože si prostě sítěma nekonkurují. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Muzem doufat ze jim pujde o prestiz jako v minulosti - taky se s UPCckem tak ruzne trumfovali s rychlosti.

Mozna se UPC pochlapilo s levnejsim tarifem, ale jak jsem poslouchal tamtamy, tak taky zacne ostreji dohlizet na svoje limity - dosud byly takovy "doporcuny" a kdyz uz nekoho zpomalily tak potom co limit pretahl dvoj nebo trojnasobne. Ted to ma byt tak ze na tom UPC bude stejne jako my. Alespon nejaka spravedlnost, strasne me sr*** kdyz se mi vysmivaly za limit :twisted::lol::twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je fakt, ze UPC zaclo limity dodrzovat presne podle stanovene hranice, akorat se lisi IMHO v tom, ze pocitaji jenom download, zatimco karneval scita oba smery...

 

co se reakce tyce, domnivam se, ze nejblizsi termin muzeme ocekavat novy rok...do ty doby bude karneval vyckavat a sledovat, co novej levnej tarif udela UPC se stavajicima zakaznikama....aby jim na tech drazsich vubec nejaky zbyli...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Myslim, ze po tom jejich novym zrychleni a nepocitani uploadu by se jim mohly rozmnozit FTPcka nebo seedy Torrentu, takze oni k tarifikovani uploadu myslim dospejou taky :)

(a pritom jaka je na UPCku komunita - to hafo stahovacu - tak to nemusi byt za dlouho)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavne bych rek, ze do novyho roku by se taky mohlo trochu pochlapit ADSL (uvidime s cim prijde TELENOR), takze predpokladam ze ceny kabelu pujdou dolu a/nebo kvalita nahoru (jsem optimista co ;) )

 

Nik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně začínají drzé mlaskající kabelovky slézat ze stromu na zem !! A proč tomu tak je? Láska ke svým zákazníkům, kterým již léta doslova a dopísmene dřou kůži z těla, to určitě nebude !! Alespoň u UPC již pochopili, že konkurovat ADSL je třeba začít dříve, než jim většina zákaznictva bude od ADSL a dalších typů připojení "vyluxována". Vždy je totiž jednodušší nového zákazníka získat, než jej pak pracně odlákávat od konkurence.

Jsem moc zvědav, jak dlouho toto jednoduché poznání bude trvat šéfkám a šéfům u TES-Litvínov, ó pardón, nyní u KARNEVALU !! Za jejich Light ve stávající podobě bych jim zaplatil tak maximálně 450 Kč včetně DPH, víc ani halíř !! :lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...