September 29, 200421 yr Na Zive.cz cz jsem se docetl o novem pripojeni od UPC. Tato nabidka konecne stoji za to, za cenu 555,- dostanete pripojeni s rychlosti 256kbs a s limitem 5GB. Karneval se v tomto ohledu ma od UPC co ucit. http://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=118923
September 29, 200421 yr no jsem zvedav, kdy a jestli vubec se chytne Karneval za nos.....teoreticky ho k tomu nic nenuti, protoze UPC je jenom takova virtualni konkurence, ale prece jenom to vypada blbe, kdyz to nekde jde a nekde ne..... osobne si myslim, ze puvodne chtelo UPC vylezt s necim podobnym jako je turbo light, ale kdyz videli ty reakce, tak se teda poradne pochlapili...
September 29, 200421 yr Tak tentokrát dalo UPC Karnevalu opravdu na prdel Akorát, že Karneval si z toho asi stejně nebude nic dělat, protože si prostě sítěma nekonkurují.
September 29, 200421 yr Muzem doufat ze jim pujde o prestiz jako v minulosti - taky se s UPCckem tak ruzne trumfovali s rychlosti. Mozna se UPC pochlapilo s levnejsim tarifem, ale jak jsem poslouchal tamtamy, tak taky zacne ostreji dohlizet na svoje limity - dosud byly takovy "doporcuny" a kdyz uz nekoho zpomalily tak potom co limit pretahl dvoj nebo trojnasobne. Ted to ma byt tak ze na tom UPC bude stejne jako my. Alespon nejaka spravedlnost, strasne me sr*** kdyz se mi vysmivaly za limit
September 29, 200421 yr je fakt, ze UPC zaclo limity dodrzovat presne podle stanovene hranice, akorat se lisi IMHO v tom, ze pocitaji jenom download, zatimco karneval scita oba smery... co se reakce tyce, domnivam se, ze nejblizsi termin muzeme ocekavat novy rok...do ty doby bude karneval vyckavat a sledovat, co novej levnej tarif udela UPC se stavajicima zakaznikama....aby jim na tech drazsich vubec nejaky zbyli...
September 29, 200421 yr Myslim, ze po tom jejich novym zrychleni a nepocitani uploadu by se jim mohly rozmnozit FTPcka nebo seedy Torrentu, takze oni k tarifikovani uploadu myslim dospejou taky (a pritom jaka je na UPCku komunita - to hafo stahovacu - tak to nemusi byt za dlouho)
September 29, 200421 yr No hlavne bych rek, ze do novyho roku by se taky mohlo trochu pochlapit ADSL (uvidime s cim prijde TELENOR), takze predpokladam ze ceny kabelu pujdou dolu a/nebo kvalita nahoru (jsem optimista co ) Nik
September 30, 200421 yr Konečně začínají drzé mlaskající kabelovky slézat ze stromu na zem !! A proč tomu tak je? Láska ke svým zákazníkům, kterým již léta doslova a dopísmene dřou kůži z těla, to určitě nebude !! Alespoň u UPC již pochopili, že konkurovat ADSL je třeba začít dříve, než jim většina zákaznictva bude od ADSL a dalších typů připojení "vyluxována". Vždy je totiž jednodušší nového zákazníka získat, než jej pak pracně odlákávat od konkurence. Jsem moc zvědav, jak dlouho toto jednoduché poznání bude trvat šéfkám a šéfům u TES-Litvínov, ó pardón, nyní u KARNEVALU !! Za jejich Light ve stávající podobě bych jim zaplatil tak maximálně 450 Kč včetně DPH, víc ani halíř !!
September 30, 200421 yr Doporučuji p.t. diskutujícím zajímavý článek o cenách připojení http://www.lupa.cz/clanek.php3?show=3674
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.