Přejít na obsah

Kde je HBO zdarma?


Návštěvník nakrknutej

Doporučené příspěvky

V Karneval magazínu nás vyzívají, abychom nepropásli volné vysílání HBO od 29.9. do 3.10. 04. Samozřejmě už je 10 hodin prvního dne (z pěti) v pr... a HBO nikde. A to jsem už 3x prošel všechny programy a provedl automatickou aktualizaci TV.

Ani jim nemůžu napsat e-mail. Buď tam jsou jen tel. čísla, kde se operátora nedočkáš, nebo musíš vyplnit dotazník, aby jim došla písemná připomínka. Ovšem musíš znát číslo smlouvy, uvést pevné i mob. tel. číslo, jako kdyby nestačilo napsat z e-mailové adresy přidělené Karnevalem... :x Grrrr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás v Děčíně (bývalá síť TES media) vždy běželo volné vysílání HBO na samostatném kanále. Teď jsem tedy znovu zapnul TV, vše prohledal a stále nic. :?

Na promo nám už věčnost běží Meteo TV (i teď).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. to běží místo Promo kanálu ovšem obraz a zvuk jsou příšerný, při každé sikavce mám strach o repráky... :( Pokud to nedoleděj, tak se na to nedá koukat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Hm to je divný, jak řikal tomus, jsem taky z Brna a na promokanalu mi už jede resp. už nejede. Ted tam máte zase Spectrum, takže ti kteří mají rádi přírodu, techniku atd. a hlavně mají nabídku mini aspon u nás si příjdou třeba na své :) i když nevim :)

 

PS: frekvence na ktere je promokanal vysilan, je nastavovaná na receiveru TV někde u Karnevalu, "nejspíš" někde v Praze. Takže by to mělo být všude stejný. Možná jich mají víc a někde se děli na další, ted momentálně u Karnevlau nedělam takže nevím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skončilo, jen rikam ostatnim ze ted maji možnost sledovat prirodovedny, technicky, atd. tv kanal Spectrum! Přesně tak, hbo už skončilo. Každopádně, nic to nemění na tom, že když jelo na promokanalu tak ho lide z jinych oblastí např. neměli. Mimochodem je možné, že vaše rozvody nejsou stavěne na HBO frekvence. Karneval řiká, že posupem času zmodernizuje všechny rozovody na novější technologii, která tyto frekvence chyta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno tak jsem asi chytnul taky jen 3 dny, ale nevím jak kde u vás ostatních, ale u nás v Kralupech n. Vlt. bylo ono promo HBO těžce nekvalitní! Nejelo to jednak stereo a navíc hučelo ve zvuku!! :x A to mi jiný kanál v rozšířené nabídce pochopitelně nebrumí - mám i extra filtr :)

Když už píšu, tak se ještě zeptám jak máte (ne)kvalitní TV5??? Já obraz ok, ale zase poslouchám pěkné mono a nějak mi nepřipadá, že by stanice přes satelit šířila mono zvuk :?

 

Mno sice mi pan Kacafírek psal, že by to asi chtělo u "nich" nějaké filtry, ale to zas bude jistě závazek do další pětiletky :roll::shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

říkám, oni ti můžou dát hodit na promokanalovou frekvenci HBO, ale např v Kralupach jak říkam, v některých oblastech nejsou ježte upraveny rozvody na technologii, kterou vysila HBO. prostě chce to v tom městě předelat. Většinou se o to už Karneval v určitých lokalitach snaží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...