Přejít na obsah

Balíčkování služeb


Návštěvník Miloš

Doporučené příspěvky

Návštěvník Miloš

V současné době využívám digitální televizy Standart a internet Light.Díval jsem se na stránky upc a tam nabízejí internet light+DTV standart+ HBo v ceně 1250,-Kč.Proto bych se chtěl zeptat zda tuto službu někdo již využívá v tomto balíčku.Já mám obě služby zvlášť a platím měsíčně kolem 1400,-Kč za obě služby bez HBO.

1/Je nějak zpoplatněno zřízení tohoto balíčku ?

2/Smlouva je na rok?

3/Co po uplynutí roku musím smlouvu vypovědět, nebo cena zůstane?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já mám balíček UPC LIGHT + STANDARD + HBO za 1 250 Kč a přesto měposlali fakturu jako bych ho neměl. Slibovali hory doly a teď takhle okrádají. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl ten balíček už roky, tenkrát to bylo: Light-Klasic-HBO. Ještě mi volali z UPC abych přešel na digitál a že cena mi zůstane. A ted mi napálej takový ceny a navíc ještě zaplatím 56 za tu slevu co jsem měl dříve. :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

Do 4. ledna 2008 jsem používal službu Klasik+HBO+UPC Light za 1250,- Kč, od téhož dne jsem si objednal Standart+HBO+UPC Light a nadále platím 1250,-Kč bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do 4. ledna 2008 jsem používal službu Klasik+HBO+UPC Light za 1250,- Kč, od téhož dne jsem si objednal Standart+HBO+UPC Light a nadále platím 1250,-Kč bez jakýchkoliv dalších poplatků.

tak to já zatím mám s UPC problémy. Ted se mi omluvili a že v dubnové faktuře vše dorovnají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...