Přejít na obsah

Zvuk v AC3 při načasování nahrávání.


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Návštěvník mipo

Mám STB Handan 5000 a při přepnutí na HBO musím vždy navolit zvukovou stopu. Totéž při přepnutí na SAT 1. Hledal jsem, zda se to dá předvolit pro konkrétní kanál, ale nenašel jsem žádnou možnost. Tím dochází k tomu, že když nastavím časové nahrávání na videorekordér z kanálu HBO na dobu, kdy nejsem u zařízení, mám záznam bez zvuku, protože při nastavení videočasovače na STB nelze přepnutí zvuku nastavit. Je nějaká možnost, jak to obejít? Zatím jsem to řešil tak, že naprogramuji video a STB prostě nechám zapnutý s přepnutým zvukem. To ale není možné, pokud programuji nahrávání s několikadenním předstihem a v mezičase někdo jiný z rodiny sleduje jiný program.

 

Ještě by mne zajímalo, jestli má cenu pořizovat si DVDrekordér s digitálním tunerem např. Panasonic.

 

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Ještě by mne zajímalo, jestli má cenu pořizovat si DVDrekordér s digitálním tunerem např. Panasonic.

 

DVD rekordéry, pokud mají již digitální tuner, tak je to tuner DVB-T, tedy pouze pro pozemní digitální vysílání, ne pro kabelové. Ale i kdyby jej měly, tak bys nahrál jen nekódované programy. Na ty kódované bys tak jako tak STB spárovaný s přístupovou kartou od UPC stejně potřeboval. Ještě to nějakou dobu potrvá, než se to uvolní i v tomhle směru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...