Přejít na obsah

Naprogramování programů do DVD rekorderu


Návštěvník Jork

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jork

Dobrý den,prosím o vysvětlení popř.radu,pro lajka. (Digitální příjem přes STB.

Problém: Nemohu načíst (naladit) 7 programů (kanálů) z 52 do DVD rekorderu,jmenovitě (CS Film,FilmBox,HBO Comedii,Nova Cimena,TV JoJ,STV 1,STV 2). Všechny ostatní programy se do paměti DVD zaznamenali.U těchto zmíněných probramů mohu udělat záznam na DVD ale jen v tom případě že daný program sleduji,(v době pořizovaného záznamu těchto 7 kanálů,nelze přepínat,(měnil by se tím i záznam)).

Možná že jsem udělal chybu někde v propojení,(použití kabelů SCART).

Děkuji za radu ,pomoc a vysvětlení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

V DVD Rekordéru žádný z těch 52 programů nenaladíte. Do DVD Rekordéru jde pouze signál přes např. SCART a běží vám na něm pouze ten program, který na STB sledujete. Takže na DVD přepnete určitý vstup AV (podle toho, kam máte SCART z STB zapojen) a jakmile přepnete program na STB, tak se vám zobrazí na DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jork

Ano,to bych pochopil ale když si do DVD dávám zapsat programy (dle mého sestavení), kvůli případnému časování nahrávání) mohu zafixovat všechny programy (45) kromě těch výše zmiňovaných (7 kanálů),ty mi to prostě nenajde (nenačte),to je mi záhadou.

Snad jsem položil dotaz dobře,(jako laik neumím přesněji problém popsat.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Já to asi nějak nechápu, prostě do DVD rekordéru nejdou zapsat digitální programy, tam si akorát naladíš jen analogové, pokud teda nemáš DVD rekordér s digitálním tunerem, ale ty se stejně dělají asi jen pro DVB-T, a to ti je na DVB-C k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245

ty programy které jste naladil na rekordéru jsou anologové, digitál nenaladíte, jen přes av výstup scartem, pokud máte STB zapnut na příslušnou stanici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jork

Děkuji,začínám to chápat. to znamená že při pořizování záznamu (dig) té dané stanice musím program sledovat a nesmím přepínat na jiný program? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Děkuji,začínám to chápat. to znamená že při pořizování záznamu (dig) té dané stanice musím program sledovat a nesmím přepínat na jiný program? Děkuji

Přesně tak, můžeš přepnout a sledovat jen nějaký analogový program, digitální můžeš sledovat jen ten, co nahráváš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Analog se nikdy nevypne, minimální analogová nabídka v kabelovce UPC zůstane i po vypnutí terestrického vysílání.

Upraveno uživatelem onak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Vychytávkou bude onen digitální videorekordér, který začne UPC nabízet (viz jiné vlákno v sekci Digitální televize). S tím bude možno jeden program sledovat a až čtyři jiné nahrávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...