Přejít na obsah

Platby


Návštěvník likli

Doporučené příspěvky

Návštěvník halali

Ahoj,

internet od Karnevalu/upc mám už asi rok, a každý měsíc jsem měl vždy na inkasu položku UPC internet- 570 kč, ale na tom posledním říjnovém inkasu tato položka úplně chybí a celková částka toho inkasa je o těch 570 kč nižší.

Internet jsem neodhlašoval,vždycky řádně v termínu zaplatil,a internet mi jede.

Co mám dělat? Poslat jim mail,nebo to nechat ať si to vyřeší sami?

Si teď připadám jak zloděj :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

Taky rozesílají dopisy, mě přišel včera. A předtím mi poslali email a SMS. Když mají problém, tak to se ozívají všema kanálama, ale když něco potřebuješ, pomalu nejsou k sehnání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mě taky přišlo to upozornění, ale protože na SIPO mám limit, který by to v listopadu překročilo, tak jsem je požádal o možnost jiného způsobu zaplacení. Napsali mi, že to mám zaplatit převodem na účet a variabilní symbol dát moje zákaznické číslo. To jsem udělal.

No a včera od nich přišlo, že to do toho SIPO dali, že se to kvůli limitu nezapatilo a že až mi to přijde od pošty, tak to mám zaplatit.

Docela mi s.... , protože to znamená, že budu muset zaplatit i další položky SIPO = budu platit extra poštovné.

Tak jsem jim napsal, že po nich budu chtít finanační kompenzaci (to už v tom prvním mejlu). Obratem přišel mejl, že se mi za způsobené problémy omlouvají.

Uvidím, kolik mě to bude stát, ale mám sto chutí jim o to za listopad zaplatit míň, protože jsem je na to upozorňoval.

 

Má s tím někdo tady zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Tak mi přišlo vyúčtování SIPO s podezřele nízkou částkou za Internet. Nejenom, že si nestrhli částku za minulý měsíc, ale ještě se netrefili ani do to béžné sumy. :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No to mě to tam sice napočítali oba dva měsíce, ale vyúčtování za tenhle měsíc se jim nějak nepovedlo. Naúčtovali mi navíc asi něco kolem 600 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...