Přejít na obsah

Nějaká šance ohledně zařazení SuperMaxu ? Vraťte nám ho!


Jack_6428

Doporučené příspěvky

2002788883199602663_rs.jpg

Nevím, jestli to tu někoho napadlo, ale distribuovaný Minimax je úplná zoufalost.

Na SuperMax stejně tak jako dalších několik desítek tisíc lidí denně s radostí vzpomínám a moc mě mrzí, že už hodně dlouho je zrušen.

Jak se ale nechá dočíst, nejspíše vinou UPC, jelikož byl pro šíření moc drahý pro ně či co (se koukněme na to, co nabízel za pořady).

Nebudu tu jmenovat ten nepspočet úžasných pořadů co vysílal, avšak, chci se zeptat jak se situace kolem tohoto kanálu po několik letech má.

Byl to nejlepší český kanál na tu dobu. A nyní UPC nabízí pouze zoufalou maďarksou odrudu Jetixu, JimJam a Minimax pro batolata, jakš-takš ucházející se Animax a Cartoon Network běží pouze na analogu a to ještě pouze tam, kde se to UPC hodí.

Vážně by se měli v oblasti dětských kanálů nad sebou zamyslet. Psal jsem ohledně SuperMaxu jak do HBO (která ho vlastní), tak do UPC...jsem zvědav na ty jejich odpovědi.

Opravdu by už měli nějaké nové kanály zase přidat a to teď mluvím obecně. Kdysi když televize ještě za něco stála, UPC sebralo SuperMax společně s RTL2 aniž by cokoliv řekli.

Teď, když mají v DVB-C skoro neomezený prostor a peněz více než dost, mohli by udělat lidem radost a SuperMax vrátit, aby se opět bylo na co dívat, jelikož SMax nebyl jen o kreslených pořadech, ale i hraných.

Takže, pokud někdo něco ví a nebo jestli chcete udělat petici, zvedněte ruku :P

Hrom, hrom, hrom...Hromkočky, Ho!

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...