Přejít na obsah

Nonstop kino, HBO, Cinemax


Návštěvník vitner

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Jj, funguje úplně všechno, všechny programy jsou odemčený, nejsou kódovaný, tedy kromě XXX Xtreme a Hustler TV. Takže nezáleží kdo má jakou nabídku, ale jede všem úplně vše. Taky předpokládám, že to je vánoční dárek. Jinak jsme to řešili v sekci kvalita dig. vysílání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vitner

Jelikoz HBO a dalsi zminene programy vysilaji v digitalu, tak se to tyka(lo) digitalu. Nicmene UPC asi predcasne ukoncilo vanoni darek, pac uz je zase vse pri starem, alespon u me :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj, vypadá to asi, že to žádný dáreček nebyl, asi nějaká chybka.

Ale stejně to vypadá divně, když vlastně všechno bylo odkódovaný, kromě XXX Xtreme a Hustler TV, vypadalo to spíš na ten dáreček, než na nějakou technickou chybu.

 

Každopádně jsem si myslel, že by konečně UPC začala myslet na svoje zákazníky a alespoň by jim dala dáreček v této podobě, ale ono zase ho... .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník johhny

ja mam HBO, HBO a HBO COMEDY a dokonce jsem vsimnul nove program Cinemax, Cinemax2, nonstopkino ale ti kanaly Cinemax, Cinemax2, nonstopkino bude porád objevovat nebo jsou na zkoušky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník johhny
...vypadalo to spíš na ten dáreček, než na nějakou technickou chybu.

no zda ze neni chyba ale Hustler nebo xx mne nefunguji to je pravda...on mi rekl tihle kanaly se ma objavi porad tak ja nevim ti filmove kanaly zustanou nebo jenom vánoční dárky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tvým otázkám moc nerozumím. Ale ty jsi asi taky nepochopil to, o čem jsme se tu bavili. Jinak se pokusím odpovědět na tvé otázky. Cinemax, Cinemax 2, Nonstop Kino, atd. atd. jsou v nabídce normálně. Ovšem záleží jen na tobě, co si objednáš. To že ti ty kanály, který ti nemají fungovat normálně fungovaly to právě nejspíš byla tedy nějaká chyba, možná technická nebo tak něco, ovšem jsme se domnívali, že to byl dárek od UPC.

 

Tvoje další otázka: Všechny kanály, co ti STB zobrazuje (myslím teď jen názvy kanálů) jsou v nabídce, takže i XXX Xtreme, Hustler i filmové kanály, tedy úplně vše. A jak už jsem psal výše, záleží jen na tobě, kterou nabídku si vybereš a podle toho ti budou zpřístupněny jednotlivé kanály.

 

Ty tu píšeš, že máš objednané programy HBO. Tzn., že HBO ti půjde pořád, ale ty Cinemaxy, atd. co ti teď šly, ti už nepůjdou, tedy pokud si je neobjednáš.

 

Tady máš seznam programů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...