Přejít na obsah

Par otazek na uzivatele Karnevalu


Návštěvník KUFI

Doporučené příspěvky

Návštěvník Derek

Myslim to tak ze Kufy psal "pac třetí navsteva", tak jsem z toho vyvodil ze ma zkusenost se trema ruznejma ISP pres adsl.

Kazdopadne ja jsem s vicemene uz rozhodl pro EMEu (www.ahoj.cz), s tim, ze jeste nedavno ji "konkurovala" Nextra. Lec EMEA ma zajimavy ceny, plus prijatelnej balik s modemem - ethernetovej za litr bez dane, kdyz jsem slysel od spoluzaka ze za usb shit u CTc dal tri koliky ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim to tak ze Kufy psal "pac třetí navsteva", tak jsem z toho vyvodil ze ma zkusenost se trema ruznejma ISP pres adsl.

 

Treti navstevou sem mel na mysli, ze sem byl uz potreti prerazenej do druhy fronty za prekroceni 10GB limitu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
No s happym bych v tom pingu moc nesouhlasil...mit takovej ping, to bych musel sedet v te jejich serverove farme s notebookem :-)

...

 

Jo souhlas, já mám pingy podobný. Těch 10 ms na Google je opravdu nesmysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
ping v gameskach je naprosto v pohode ! da se hrat i kdyz prekrocis limit :) osobne vyzkouseno :wink:

 

100 ms se hrát dá.

 

Jinak je hraní na českých serverech naprosto bez problémů. V Counter-Striku mám pingy kolem 50 ms (průměrně, ale na hráče s lepším připojením je to kolem 20 nebo 30 ms). Zatím jsem neměl jediný lag. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník happy
No s happym bych v tom pingu moc nesouhlasil...mit takovej ping, to bych musel sedet v te jejich serverove farme s notebookem :-)

...

 

Jo souhlas, já mám pingy podobný. Těch 10 ms na Google je opravdu nesmysl.

 

To je porad reci :lol: No jo, on je trosku rozdil mezi google.com a google.cz :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dneska prisla od Tiscali odpoved na muj dopis kde sem zadal vypovezeni sluzby.Odepsali mi ze sluzbu ukonci az 14.11.2004!!! kvuli dvoumesicni vypovedni lhute.

Takze to asi udelam nasledovne: nezaplatim novou fakturu ,pockam az mi to odpoji ,pak fakturu zaplatim a zavolam jim ze uz to znova zapojit nechci.Prece nebudu cekat 2 mesice jako blazen.Zvlast kdyz mam 3500ms ping a jede mi to 10x pomalejs nez dial-up.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...