Přejít na obsah

UPC Direct má 312 tisíc abonentů


tomus

Doporučené příspěvky

Středoevropská satelitní pay-tv platforma UPC Direct, která vysílá ze satelitního systému Astra na pozici 19,2 stupňů východní délky, má aktuálně celkem 312 tisíc zákazníků v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Trvale roste zájem o připojení ke kabelovému internetu. Vyplývá to z aktuálních údajů platných k 30. září 2007.

 

Satelitní platforma UPC Direct měla k uvedenému datu v České republice celkem 126.700 abonentů, což je ztráta 800 klientů ve srovnání s předchozím obdobím (30. červen 2007).

 

Analogovou nabídku kabelové televize UPC využívalo na konci třetího kvartálu 492.300 klientů (pokles o 19 tisíc). Roste ale zájem o digitální televizi (DVB-C) UPC Digital. Tu si již abonuje 67.900 klientů a představuje výrazný růst (nárůst o 23.500 zákazníků). Další růst se očekává v dalších měsících, neboť v původních sítích UPC odstartovala digitální kabelová televize začátkem září letošního roku.

 

Na internetu od UPC surfuje 230.700 zákazníků a za 3 měsíce to představuje nárůst o 14.100 klientů.

 

Zdroj: http://www.parabola.cz/clanky/2847/upc- ... -abonentu/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník

Jsem dlouholetý uživatel placených kanálů a u UPC jsem od jejich vstupu do ČR, ale to co předvedli letos s úpravou smluvních podmínek hlavně v ceně, které jsem měl s nimi sjednány, již přesáhlo moji poměrně klidnou povahu (úprava bal. Rodina z 290 Kč na 350 Kč se slovy vždyť Vám dáváme skoro 50% slevu, o bal. HBO ani nemluvím). Na klientském centru se se mnou nebavili a prostě mi řekli, že mám služby na měsíc zrušit a pak znova sjednat výhodné podmínky jako nový úživatel. To je konec s placenou televizí v mé rodině, raději budu chodit do divadla, to je lepší "teater". Takhle se vykazují počty nových klientů.

Bez komentáře. To je vystupování dominatního poskytovatele služeb.

 

Bývalý klient UPC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...