Přejít na obsah

Zaplťpánbu za STV (hokej)


Návštěvník tomus

Sledujete Světový pohár na Nově nebo na STV2?  

6 hlasů

  1. 1. Sledujete Světový pohár na Nově nebo na STV2?

    • Nova
      4
    • STV2
      2

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Ještě že mám Karneval, kterej má v nabídce STV... Sledovat hokej na Nově je utrpení srovnatelné s vytrháváním nehtů zaživa... Tiittelbacha by měli zastřelit... :evil:

 

Když srovnám komentář slovenských komentátorů s Tittelbachem, je to jako heavy metal vs dechovka...

 

Díky moc Karnevalu a hlavně STV, že se na naše úspěchy na Světovém poháru vydržím dívat aniž bych rozmlátil monitor :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Díky moc Karnevalu a hlavně STV, že se na naše úspěchy na Světovém poháru vydržím dívat aniž bych rozmlátil monitor :!:

 

No jo, to máš pravdu. Tittelbach sotva představil Šlégra na komentátorském stanovišti, tak už si ho pletl s Fischerem. Je to prostě manták.

Bohužel slovenskou dvojku máte jen vy na jihu Moravy, jinak ve většině sítí Karnevalu je pouze jednička, takže musíme koukat na Novu. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Ještě že mám Karneval, kterej má v nabídce STV... Sledovat hokej na Nově je utrpení srovnatelné s vytrháváním nehtů zaživa... Tiittelbacha by měli zastřelit... :evil:

 

Když srovnám komentář slovenských komentátorů s Tittelbachem, je to jako heavy metal vs dechovka...

 

Díky moc Karnevalu a hlavně STV, že se na naše úspěchy na Světovém poháru vydržím dívat aniž bych rozmlátil monitor :!:

 

No když už tak měl bejt pohár na ČT. Ten komentář opravdu za moc nestojí (a to nejsem žádný sportovní expert), obzvláště ty komentáře toho experta nebo expertů, co to komentují s Titelbachem, mi jdou na nervy.

 

Ale jinak si ten užasný pohár stejně mohli odpustit. Mně osobně se mnohem víc líbí mistrák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...