Přejít na obsah

Otrokovice - již jde někomu net po kabelu ?


Návštěvník otrokovičák

Doporučené příspěvky

covece, jestli bydlis v rodinnym domku, tak mam takovej pocit, ze ty se zadny kabelovce nevyplati.....muzes bejt rad, ze tam mas aspon televizi....

 

no tech domku je kolem asi 35 (kecam )) nece se mi pocitat) .... to by karneval nezabilo.... BTW televize je mi na exkrement kdyz porad sedim u PC

 

budes se divit, ale mozna zabilo.....pokud ti, nekdo potvrdi, ze to je tim rodinnym domkem, a ze tam nepudou, protoze je to moc drahy, zkus si sehnat podporu ve vasi rodinne ctvrti a domluvit se s karnevalem na uhrade nakladu s tim spojenych...a pak uvidis kolik to je penez...a budes porad bez internetu...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě spíš vadí že mě tahaj za fusekli,na webu prezentovali jak to tu bude od kvetna a po urgencich nekolika desitek mailu,kdy neustale slibovali zapojeni v dalsich mesich me nakonec napsali,ze to do konce roku ted nani v planu,a mam obavu aby se na batovske domku nevyprdli uplne.Co si myslet o tom ze o 100 metru dal v cinzaku uz to maji.Asi je to pro ne atraktivni, domky ne,tak to ale aspon ty zensky mohli napsat na rovinu a nedavat furt plany nadeje.

Karneval SUUXXXXX s tim jejich jednanim,at se jdou vycpat,uvazuji ze jim tu TV co jim platim narvu do špic,a na strechu zas dam klasickou antenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja si ZATIM poridil posrany podelany a nanicovaty drahy a otravny telecom ... mam 512ku ... no staci to ale uprimne 1k je vic a navic limit 20GB je vic nez 300mb nebo kolik mam na tejden (coz je za ten mesic podstatne min nez 20 GB ) ) a navic to stoji pomalu tolik co ta megovka

 

A pokud do urcitych lokalit proste nepujdou tak at si priste raci lesti bambus a porad nekecaji jak to vsude bude a jak to bude brzo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník

napred psali ze to tu bude na Odboje v kvetnu - RD,po trapeni a cekani kazdy mesic az do prosince,termin prodluzovali a ted se na netu objevilo jen Tv ano,internet nedostupny,šmejdi křivý a pritom 100 metru dal v cinzácích to mají.Aspon kdyby nedavali nadeji,takhle clovek doufa a pak prd.

Mno mam mikrovlnu 512,tak at si to uz narvou do někam,kdyz nechtej vydelavat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mám internet přes kabel už 1 měsíc a 3 dny a v pohodě. Jen by mě zajímalo nastavení vlastního nicku v emailu jméno@karneval.cz. Nejede mi to!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník miki

me to taky zajima me to funguje jenom kdyz jsou tam ty cisla pred tim @karneval.cz kdyz tam jsou ty cisla tak to funkcni je jak je tam jmeno napr.nick@karneval.cz tak uz to nejde nevim cim to je nekde jsem cetl tady na foru ze to jeste nejak testujou ty stranky tak nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
mě spíš vadí že mě tahaj za fusekli,na webu prezentovali jak to tu bude od kvetna a po urgencich nekolika desitek mailu,kdy neustale slibovali zapojeni v dalsich mesich me nakonec napsali,ze to do konce roku ted nani v planu,a mam obavu aby se na batovske domku nevyprdli uplne.Co si myslet o tom ze o 100 metru dal v cinzaku uz to maji.Asi je to pro ne atraktivni, domky ne,tak to ale aspon ty zensky mohli napsat na rovinu a nedavat furt plany nadeje.

Karneval SUUXXXXX s tim jejich jednanim,at se jdou vycpat,uvazuji ze jim tu TV co jim platim narvu do špic,a na strechu zas dam klasickou antenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...