Přejít na obsah

Otrokovice - již jde někomu net po kabelu ?


Návštěvník otrokovičák

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

Tohle je zoufaly,slibuji to tu od cervna a je pulka rijna a jeste jsem tu ani nezahlid projet montera okolo nebo tak neco,jaky mate zkusenosti v ostatnich mestech,jak to dlouho trvalo od prvnich slibu ? mesice,roky ?To je teda firma,naslibuji a furt nic :o(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak nevim jestli si panove z karnevalu delaji ze vsech srandu a nebo jim proste smrdi penize... kazdopadne uz by mohli ten net konecne zprovoznit abych si ho na vanoce moh poridit... Me uz ten "karneval" co mam kazdy mesic pri vyuctovani od telecomu nebavi... Nic nestahnu, nic nezahraju muzu si akorat tak pocitat kolik mi ten telecom zas uctuje za takove nic. :x:x:x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prisla pani prodejkyne a prodala mi to.

Asi te ale zklamu, ted odesel technik zrovna asi pred 5ti minutama, ptal jsem se ho na tu Pristavni a rikal, ze tam nejdou, ze to je zatopova oblast + jsou tam jen baraky - ne cinzaky - takze letos urcite ne, mozna nekdy pristi rok (mozna).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je nuzarna.... no ale i tak dik ze ses zeptal... nakopal bych je vsechny... Nevidim zadnou potopu krom te co zaplavy cely svet ktera by se sem dostala kdyz mame tak super neproniknutelne protipovodnove valy :D ..... Pf se snad budu muset prestehovat nebo poridit Wi-Fi ........... BLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

 

a navic mely by to videt jako povinost ČR zcelit jednu velkou kabelovou sit.... a taky nakopat telecomu do prdele... Kua.... GRR.....Fujtajbl.... Bleee.... potvory....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

covece, jestli bydlis v rodinnym domku, tak mam takovej pocit, ze ty se zadny kabelovce nevyplati.....muzes bejt rad, ze tam mas aspon televizi....

 

no tech domku je kolem asi 35 (kecam )) nece se mi pocitat) .... to by karneval nezabilo.... BTW televize je mi na exkrement kdyz porad sedim u PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...