Přejít na obsah

Elektronická faktura a změna Karneval x UPC


Návštěvník kab

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kema

Také jsem se asi před 5-ti dny prostřednictvím webového formuláře pozeptal na způsob platby. Doposud jsem žádný oficiální dopis od UPC neobdržel, takže jsem měl obavu co bude s penězi, které zašlu na účet Karnevalu.

 

Zde je odpověď z dnešního dne:

 

Pokud při platbě používáte jako variabilní symbol staré číslo smlouvy ( číslo smlouvy Karneval ), nic se pro Vás nemění a nadále hradíte poplatky na stejný účet. Pokud jako vyriabilní symbol používáte nové číslo smlouvy ( číslo smlouvy UPC ), je použijte prosím účet UPC.

 

Číslo bankovního spojení UPC je : 2016520106/2600

 

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

A. Dudušová

operátor klientského centra

 

UPC Česká republika, a. s.

P.O.Box 53

130 11 Praha 3 - Žižkov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník kab

Mám na svém účtu svolení k inkasu a Karneval si bral peníze z něj. Ted jsem zjistil, ze mam na uctu neprovedene inkaso, protoze UPC si sice ze stejneho uctu jako Karneval chtel strhnout spravnou castku, ale pod novym variabilnim symbolem, coz jim neproslo.

Diky bordelu UPC jsem ted vlastne neplatic :)

Za 3 roky jsem nemel s Karnevalem tolik problemu jako za 2 tydny s UPC a zacinam mit pocit, ze i hrozne ADSL je proti UPC vyhrou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bender
Mám na svém účtu svolení k inkasu a Karneval si bral peníze z něj. Ted jsem zjistil, ze mam na uctu neprovedene inkaso, protoze UPC si sice ze stejneho uctu jako Karneval chtel strhnout spravnou castku, ale pod novym variabilnim symbolem, coz jim neproslo.

Diky bordelu UPC jsem ted vlastne neplatic :)

Za 3 roky jsem nemel s Karnevalem tolik problemu jako za 2 tydny s UPC a zacinam mit pocit, ze i hrozne ADSL je proti UPC vyhrou :(

 

Stalo se mi přesně to samé! Doufám, že je nenapadne mě odpojit, kdysi jsem špatně zaplatil Karnevalu a v pohodě poslali email, že mám doplatit tolik a tolik, UPC zatím nic neposílá a ten jejich slavnej dopis, kterej poslali klientům jsem rozhodně nedostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na svém účtu svolení k inkasu a Karneval si bral peníze z něj. Ted jsem zjistil, ze mam na uctu neprovedene inkaso, protoze UPC si sice ze stejneho uctu jako Karneval chtel strhnout spravnou castku, ale pod novym variabilnim symbolem, coz jim neproslo.

Diky bordelu UPC jsem ted vlastne neplatic :)

Za 3 roky jsem nemel s Karnevalem tolik problemu jako za 2 tydny s UPC a zacinam mit pocit, ze i hrozne ADSL je proti UPC vyhrou :(

 

Mně se stalo úplně totéž, ale po cca třech dnech jsem se kouknul na účet znovu, a inkaso bylo provedeno na druhý pokus správně. Takže než jsem to začal řešit, tak se to vyřešilo samo 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Dr.Diesel
Za 3 roky jsem nemel s Karnevalem tolik problemu jako za 2 tydny s UPC a zacinam mit pocit, ze i hrozne ADSL je proti UPC vyhrou :(
Pod to bych se podepsal :roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...