Přejít na obsah

Ex-Karneval - kam poslat platbu?


Návštěvník ron

Doporučené příspěvky

Návštěvník ron

Ahoj, hledal jsem, hledal, ale ve fóru uspokojivou odpověď nenašel.

Platím za net složenkou vždy kolem 10. v měsíci (žádný trvalák ani SIPO). Nevíte někdo, zda mohu i teď po převzetí UPC použít dosavadní číslo účtu a variabilní symbol? Díky, nerad bych, aby to skončilo někde v černé díře. BTW - UPC je podle mě naprosto neschopná firma, ani se neobtěžuje rozeslat maily uživatelům s příslušnými informacemi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank

Posílám každý měsíc poplatek bankovním převodem. Protože jsem žádnými vhodnými způsoby, jak avizoval mistr Malina, informován nebyl, poslal jsem to na původní číslo účtu s původním VS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Posílám každý měsíc poplatek bankovním převodem. Protože jsem žádnými vhodnými způsoby, jak avizoval mistr Malina, informován nebyl, poslal jsem to na původní číslo účtu s původním VS.

Není to až tak složité, jen se člověk musí doklikat na způsob platby. Také jsem zatím žádné informace osobně nedostal, takže jsem se zajímal o platbu převodem. Stejně tak jsem platil u Karnevalu. Změna, jak jsem zjistil je pouze u čísla účtu a banky. Variabilní kod je stejný. Protože jsem u Karnevalu platil od.1. do 31. pokračuji ve stejném rytmu. Postup je následující..www.upc.cz / internet / klientské centrum / způsob platby....atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

A tobě někdo sdělil nové klientské číslo??? Já se ho dozvěděl dnes náhodou a to je variabilní symbol.Starý čísla nemaj ani v databázy,operátorka mě podle něj neodkázala najít a řekla mi podle jména a adresy nové číslo které je současně variabilní smybol! Takže bacha na to.Strašně se divila že mi nepřišel dopis kde to je napsané. A taky podle ní už není funkční www.muj.karneval.cz vše nastavení je na www.upc.cz tam se dá přihlásit s novým klientským číslem jenže UPC ještě nestihla vygenerovat hesla :D:D takže je mi to k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank
Změna, jak jsem zjistil je pouze u čísla účtu a banky. Variabilní kod je stejný. Protože jsem u Karnevalu platil od.1. do 31. pokračuji ve stejném rytmu. Postup je následující..www.upc.cz / internet / klientské centrum / způsob platby....atd.

Kolega v příspěvku před Váami avizuje, že číslo účtu je jiné, VS stejný, Vy píšete pravý opak. Pak se v tom má někdo vyznat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Mě operátorka sdělila číslo účtu 2016520106\2600 a variabilní symbol je nový.

Ale myslím si že to starý číslo účtu bude ještě nějakou dobu fungovat,dokud nebou obeslány všichni zákazníci Karnevalu s novým ,aspoň doufám :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi bych nehledal co kdo právě píše a použil vlastní hlavu. A našel si současnou a snad právě platnou informaci na webu. Hlavně však bych asi zaplatil a částka se snadno dohledá a převede.

Přeji hezký den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Souhlasím z Ronem ,že na UPC na nás bývalí zákazníky Karnevalu úplně kašlou.

Když sem jim tam psal mejl ohledně toho,jak to bude s placením ani mě neodpověděli.

Tak sem to poslal na adresu Karnevalu a šmitec.Snad pro mě nebude takovej problém si to převést z účtu na účet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak toto vazne neresim,me nikdo o nicem neinformoval, takze maji smulu..Ja posilam penize na stejny ucet a vs jak u karnevalu a pokud by se jim neco nelibilo tak at si jdou trhnout, ja mam smlouvu uzavrenou s karnevalem,mam jasne stanoveno kde mam hradit a je jen jejich chyba, ze pokud by se cu a vs zmenilo, ze mi nedali vedet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...