Dobrý den. Pronajímám svůj byt a s novým nájemcem jsme se dohodli, že současné služby (Internet a TV) převedu na něj. Poradí mi někdo jak na to - jaký formulář vyplnit a nebo zda je nutnost někde na pobočce sjednat schůzku. Předem děkuji za jakoukoli radu. Michal Grivalský