Přejít na obsah

Chybná fakturace přes SIPO


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Dobrá rada-nedávejte si Karneval přes SIPO!

Já to udělal. Hned napoprvé si strhli 1189,-! Vyúčtování ale přišlo na 523,- Kč. Plných 675,- v můj neprospěch! A to mi ještě započítali kabelovou TV, kterou nemám objednanou a ani jí nemám zavedenou. Mám jenom telefon a internet. Tomu se říká služba zákazníkovi! Platit i za to, co nemáte

Když jsem na poště chtěl Karneval v SIPO zrušit (že budu platit přes účet), tak to prý není možné. A hned mi sdělili, že nejvíc reklamací mají na kabelovky. Ať UPC, nebo Karneval. Takže si nevyberete. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob

to znam , presne takove problemy sem mel s karnevalem 30x , jeste kdyz se driv daly dokoupit po vycerpani FUP data , jsem skoro kazdej mesic dokupoval . a vzdycky jim to udelalo takovej gulas ve vyuctovani , stalo se treba ze me to priobjednani 3x nezapocitaly a pak po pul roce si na to vzpomely ejhle zaplate dluh 1500 a podobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, měl jsem se SIPO ještě problémy v době kdy jsem byl u Tele O2. Byly mě naúčtovány částky, které jsem pak reklamoval. Musel jsem se tím zabývat, ztrácet čas a chodit na poštu. Po zrušení linky a přechodu ke Karnevalu jsem se rozhodnul pro platbu z účtu. Platím přepokládané částky 1 měsíc dopředu a mám okamžitou kontrolu. Po zkušenostech s oběma systémy je platba z účtu pro zákazníka výhodnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Napiš na karneval .Net asi máš tak to není problém -taky jsem to tak řešil -vyjedou tě celí výpis tak jak by to normálně mělo vypadat :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...