Přejít na obsah

Výklad pojmů.


Návštěvník mipo

Doporučené příspěvky

Má někdo zkušenost s tím, jak jsou vykládány pojmy nabídkách služeb? Dosud využívám tarif Turbo 2000 (rychlost 5000/500; FUP 20/20). Rychlost je dá se říci stabilní a přenesená data se počítají v každém směru zvlášť. To znamená, že ke zpomalení dojde když překročím 20GB v kterémkoliv směru i když v opačném mám ještě rezervu. U nového tarifu je však u rychlosti uvedeno "až 5000/512" a FUP je psáno "40 GB". Znamená to, že rychlost přenosu nemusí být dodržena? Počítají se přenesená data jako součet down+up, t.j. mohu stáhnout třeba 35 GB bez zpomalení rychlosti, když neodešlu více než 5 GB?

Zkouším dotaz zde, protože se mi nechce vyhazovat peníze za hovor, když nevím, nakolik bych se mohl na odpověď spolehnout a na odpověď e-mailem vždy čekám 2 až tři týdny, což je v době elektronické pošty vskutku nebývalá rychlost. Myslím, že v době kurýrů, kteří jezdili na koních, byla pošta poněkud hbitější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zažuješ kolísání rychlosti,mě se to drží většinou kolem 4,6 Mbit/s ale sou dny kdy to padne i na nějaké 3 Mbit/s....

Je taky celkem dost výpadků (jsou určitě častější než když jsem měl tarif Turbo..)

S fupem to budeš mít výhodnější teď...(stačí tady na fóru trochu hledat...)Tzn že když stáhneš 39 GB a uploudneš taky 39 GB tak pojedeš stále vysokou rychlostí...,když však v jednom směru přesáhneš 40 Gb tak se ti zpomalí net na NEUVĚRITELNÝCH 64/64 !!!!! Ve 21.století nevídané !! S tím mě UPC štve !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kolísání rychlosti pozoruji také i při svém původním tarifu. Asi to nesouvisí s tarifem, ale spíše s přechodem pod UPC. Předtím, za samostatného Karnevalu to bylo lepší. Takže stabilitu rychlosti asi není třeba brát v úvahu a posuzovat jen podle ceny a limitu FUP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Jen : lol, to si vazne myslis ze lidi s novym tarifem jsou najednou ve skupine "omezovat" nebo tak ? :) Pokud ti kolisa rychlost a mas vypadky tak uplne to samy by bylo v pripade staryho tarifu Turbo. Mam ted Light, 5M/512, vypadky ve velkym se nekonaj, rychlost stale mirne nad 5M. Jsou to proste ty samy draty, jen jinej tarif.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad FUP: princip je stejny jako u T2000, jen je to 40/40 (realne je to vic, pac jim casto blbne pocitadlo - minule obdobi jsem udelal realnych 78/66, pritom pocitadlo ukazalo 63/58)

 

Ad kolisani rychlosti: nevim - prece jen netravim cas na netu tim, ze bych si prubezne meril rychlost

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...