Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Doporučené odpovědi

Odesláno

Má někdo zkušenost s tím, jak jsou vykládány pojmy nabídkách služeb? Dosud využívám tarif Turbo 2000 (rychlost 5000/500; FUP 20/20). Rychlost je dá se říci stabilní a přenesená data se počítají v každém směru zvlášť. To znamená, že ke zpomalení dojde když překročím 20GB v kterémkoliv směru i když v opačném mám ještě rezervu. U nového tarifu je však u rychlosti uvedeno "až 5000/512" a FUP je psáno "40 GB". Znamená to, že rychlost přenosu nemusí být dodržena? Počítají se přenesená data jako součet down+up, t.j. mohu stáhnout třeba 35 GB bez zpomalení rychlosti, když neodešlu více než 5 GB?

Zkouším dotaz zde, protože se mi nechce vyhazovat peníze za hovor, když nevím, nakolik bych se mohl na odpověď spolehnout a na odpověď e-mailem vždy čekám 2 až tři týdny, což je v době elektronické pošty vskutku nebývalá rychlost. Myslím, že v době kurýrů, kteří jezdili na koních, byla pošta poněkud hbitější.

Odesláno

Zažuješ kolísání rychlosti,mě se to drží většinou kolem 4,6 Mbit/s ale sou dny kdy to padne i na nějaké 3 Mbit/s....

Je taky celkem dost výpadků (jsou určitě častější než když jsem měl tarif Turbo..)

S fupem to budeš mít výhodnější teď...(stačí tady na fóru trochu hledat...)Tzn že když stáhneš 39 GB a uploudneš taky 39 GB tak pojedeš stále vysokou rychlostí...,když však v jednom směru přesáhneš 40 Gb tak se ti zpomalí net na NEUVĚRITELNÝCH 64/64 !!!!! Ve 21.století nevídané !! S tím mě UPC štve !!

Odesláno

To kolísání rychlosti pozoruji také i při svém původním tarifu. Asi to nesouvisí s tarifem, ale spíše s přechodem pod UPC. Předtím, za samostatného Karnevalu to bylo lepší. Takže stabilitu rychlosti asi není třeba brát v úvahu a posuzovat jen podle ceny a limitu FUP.

Odesláno

Jen : lol, to si vazne myslis ze lidi s novym tarifem jsou najednou ve skupine "omezovat" nebo tak ? :) Pokud ti kolisa rychlost a mas vypadky tak uplne to samy by bylo v pripade staryho tarifu Turbo. Mam ted Light, 5M/512, vypadky ve velkym se nekonaj, rychlost stale mirne nad 5M. Jsou to proste ty samy draty, jen jinej tarif.

Odesláno

Ad FUP: princip je stejny jako u T2000, jen je to 40/40 (realne je to vic, pac jim casto blbne pocitadlo - minule obdobi jsem udelal realnych 78/66, pritom pocitadlo ukazalo 63/58)

 

Ad kolisani rychlosti: nevim - prece jen netravim cas na netu tim, ze bych si prubezne meril rychlost

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brno

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

Právě prohlíží tuto stránku 0

  • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.