Přejít na obsah

frekvence


Návštěvník LANGY

Doporučené příspěvky

Dobrej,

chci Vas poprosit,nevite náhodou kde se da na netu najit nekde seznam digitalnich frekfencí rádií od co jsou na karnevalu.Chci si je vytisknout,ale nikde jsem je nenašel!Nechapu proc.

Diky

(poslete mi je kdyztak na meil)

Langyx@centrum.cz

:twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Más namysli radiové stanice, které jsou přenášeny u DVB-C? Tam se to přenáší společně s TV kanály, v určitých muxech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ten seznam frekvenci by se mi taky hodil. Drive to Karneval mel na strankach, UPC nema nic!

1) Kdyby nekdo mel seznam pro oblast ZLIN a KABELOVE ANALOGOVE VYSILANI tak mi ho prosim poslete na dkuchovsky@seznam.cz. Diky

Zadal jsem o nej v UPC a poslali mi jen frekvence TV, radia neposlali.

2) Ma na prijem vliv antenni kabel? Se starym kabelem jsem ladil radia na stejnych frekvencich jako maji na pozemni vysilani. Koupil jsem "LEPSI-100Hz" antenni kabel a ted chytnu jen 3 stanice, ale na uplne jinych frekvencich. Tak jsem z toho ted pomerne zmateny :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem na problem s naladenim rozhlasu prisel! Diky seznamu frekvenci ktery jste mi tady poskytli jsem zadal presnou frekvenci a radia hraji (dokonce velmi kvalitne vcetne RDS). Akorat nesli nalezt pomoci automatickeho naladeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...