Jump to content

Výpověď

Guest pip
 Share

Recommended Posts

Chtěl bych tu jejich "telefonii" vypovědět, nevíte, je na to nějaký formulář, nebo stačí poslat dopis, že telefonii vypovídám a ID zákazníka?

Přes klientskou linku to asi nekde co?

Budou mi pak měnit modem? za nějaký bez tel.?

Jo a ještě, nevíte, zda berou telefon? Mám to zřízené ještě z doby testování, dali mi ho za korunu, ale nevim zda půjčili, či dali. Orig. smluvu neůžu najít

Moc díky

aho o tom formulari vim, ale naposledy, co jsem se prostrednictvim nej na neco ptal, tak se ozvali po mesici. Tak dlouho se mi cekat nechce :)

• 6 months later...

A můžete mi prosím říct na jaké telefonní číslo mám volat? Trvá to vždy hrozně dlouho, aby se člověk dovolal a neúčtovali to. A ještě jeden dotaz- když mám balíček Freetime + Easy + Mini za zvýhodněnou cenu, můžou mi po výpovědi telefonu zdražit zbývající služby? Nevím jestli u smlouvy byl nějaký závazek, ale 12 měsíců už to budu mít určitě. Díky.

• 1 month later...
  • 2 months later...
Guest Frantisek

Pokud mas neco v balicku a vypovidas hlasovou sluzbu, automaticky prichazis o cenovou vyhodu. Pozor bude i zdrazovani internetu, to se ale lidi jako si ty (co to maj v baliku) nedotkne. Jinak vypoved jedine pisemne na P.O.BOX 32, Praha 3-Žižkov a je 35vypovedni lhuta (viz. Obchodni podminky)

• 1 year later...
Guest JoeyX

Měl bych dotaz... když vypovím službu UPC Freetime(měl jsem ji téměř 2 roky), zůstane mi ten telefon(aparát), nebo si ho zase vezmou zpět? Díky.

• 2 weeks later...
Měl bych dotaz... když vypovím službu UPC Freetime(měl jsem ji téměř 2 roky), zůstane mi ten telefon(aparát), nebo si ho zase vezmou zpět? Díky.

Já jsem rušil telefon asi před rokem a přístroj se mi válí pořád ve skříni. :)