Přejít na obsah

Výstupy z boxu


Návštěvník petro

Doporučené příspěvky

Zdravim, máte nekdo zkusenost s vystupem na scartech u stboxu?? Koupil sem si novou telku a prisel jsem na nemilou vec, telka ma jen komponentní vstupy , RGB a s-videovstupy (+1 kompozitní video) A tady je problém, v manuálu se uvádí, že výstupy lze přepnout na VIDEO, RGB, S-VIDEO, mě v menu jdou jen první dvě, ale vlastně funguje jen video, RGB nrfunkční. Budu rád za poznatek někoho, kdo to už řešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník TomK

RGB vstup byva v TV zapojen obvykle pouze ve SCART1. A pro prepnuti na nej musi zdrojove zarizeni jeste poslat prepinaci napeti na urcity PIN (nevm zpameti ktery), coz snad Vas STB dela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak to tedy ani náhodou nedělá, at se snažim sebelíp, tak to rgb neposílá, se stejným kabelem mi to třeba z DVDčka funguje. Na infolince mi neporadili nic, jen že mi pošlou placene technika. :( v manuálu výstup SVHS vůbec nejde navolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V menu STB můžeš nastavit výstup na RGB (lepší kvalita) nebo CVBS (trošku horší kvalita). Na televizoru je RGB zapojen někdy pouze na PRVNÍ scart, další někdy bývají "CVBS". Dále můžeš propojit STB s TV pomocí videocinche(nejhorší kvalita)+audiocinche.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za exkurz, ale možná si dobře nepochopil co jsem psal! S JINYM ZARIZENIM TO FUNGUJE !!!!! To znamená, že prostě z toho setoboxu mi asi RGB neleze !!! Proto se na to ptám, jestli má někdo tu zkušenost. At přepínám v menu jak přepínám nic se neděje. Takže se ptám znovu, má někdo připojený (televizor, monitor) přes RGB ??? Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

stejnej kabel jako do dvd cka a proste to nejede, to by mi prask, mozna jde o zapojení, nevis jakej system se pouziva ? jestli je sinchronizační zvlášť nebo jede po zelený ??? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TomK
S JINYM ZARIZENIM TO FUNGUJE !!!!!

Nechcu Te vytacet, ale muzes overit, zda to s jinym zarizenim opravdu funguje OPRAVDU PRES RGB? Bezne mivaji DVD pri prepnuti v menu na RGB aktivni i ostatni vystupy a casto se stava, ze pak TV jede pres S-Video i kdyz v menu DVD mate navolen RGB...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...