Přejít na obsah

AXN nejde


Návštěvník dave67

Doporučené příspěvky

Návštěvník dave67

Dobry den, nevim ci to ale na starsi TV AXN naladim bez problemu, ale na novejsi to projizdim vsemi smery ale AXN nikde, nevite cim by to mohlo byt zpusobeno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Tak sem to zkousel jeste jednou a kdyz tam naladim kanal 33 tak me tam bezijou cary a vsechno mozny, logo AXN tam blikne obcas, obraz neni temer videt. Jemnym doladenim si moc nepolepsim, porad se tam neda nic rozeznat :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem to zkousel jeste jednou a kdyz tam naladim kanal 33 tak me tam bezijou cary a vsechno mozny, logo AXN tam blikne obcas, obraz neni temer videt. Jemnym doladenim si moc nepolepsim, porad se tam neda nic rozeznat :-(

Nepořídil jsis nahodou video nebo satelit? Je možné, že ho na tomto nebo sousedním kanále (K34) máš naladěn a potom ti to nepujde. Modulátory u videí a satelitů mají zrcadlový kmitočet zvuku směrem dolů :shock:

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Nene, mam obycejnou tv pres kabel, ale zajimavy je ze na televizi v jinym pokoji jede a v obyvaku ne a ne :roll: Zejtra sem skusim hodit video z mobilu co to presne dela, pak treba na neco prijdete :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Nene, mam obycejnou tv pres kabel, ale zajimavy je ze na televizi v jinym pokoji jede a v obyvaku ne a ne :roll: Zejtra sem skusim hodit video z mobilu co to presne dela, pak treba na neco prijdete :wink:

 

A nemáš náhodou video od Panasonicu, a zapojený přes toto video? Jestli jo, tak když podržíš na ovladači menu, tak se ti objeví taková stránka kam místo stávajících čísel napíšeš (myslím, že 55). Měl jsem takhle probĺémy s Galaxií Sport. Tak mi tohle řekli přímo na Karnevalu.

 

(Později, asi za rok, mi sice Galaxie Sport šla, ale nešly další programy, tak jsem to nastavil na původní hodnotu a vše jde v pořádku.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar
Hele, jede vam na AXN teletext? Nejak ho tam uz cca. tyden postradam.

Jste měkký, mě v Sokolově nejde teletext už asi 4 měsíce. Zjevně přešli na sběr signálu z digi, protože tam TXT není. A občas při výpadku se objevují tabulky jako na digi tv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...