Přejít na obsah

Nastaveni IP


Návštěvník Geeker

Doporučené příspěvky

Návštěvník Geeker

u brachy na PC mam drobny problem. PC je pripojene pomoci routeru SPA 2102 (http://802.cz/index.php?sec=telefon⊂=8&dev=4) a ma nastavenou privatni IP 192.168.0.2 (0.1 je router) Obcas dochazi na PC vypadku internetu (veskerych sluzeb) a to v dusledku neprijeti IP z DHCP. DHCP jsem tedy vypnul ale nastaveni site mi IP nedrzi tzn, ze po relogu, restartu je sice nastavena spravna IP ale v TCP/IP je ziskat z DHCP, ale v podpore vidim ze je zadana rucne. Konflikt asi nastva s Hamachi, protoze obe se tvari jako ze si berou IP z DHCP.

 

Ted k tomu problemu proc win nedrzi nastaveni site?

 

PS: Snad je to dost srozumitelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj, můj příspěvek ti nebude ničím prospěšný, ale mám stejný problém. Za Motorolou mám SPA a pak PC. Skoro denně se mi stává, že při nastartování PC nemám připojení k netu, hlásí mi to, že síťový kabel byl odpojen. Jediné co pomáhá je vypnout modem od napětí cca na 90s, což je doba nutná pro úplné vybití kondenzátorů. Po znovu připojení modemu pod napětí je již vše ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...