Přejít na obsah

HBO AC3


Návštěvník pinguin

Doporučené příspěvky

Návštěvník pinguin

hele, dneska se mi objevila u hbo v info radku ikona DD, a ve volbach zvuku AC3. Mozna zacne Karneval vysilat ac3 zvuk u hbo. Hm jeste jsem si vsimnul, ze HBO v posledni dobe HBO dava svoje logo u sirokouhlejch filmu do filmu a nemaj to v tom cernym radku. Ze by vysilali 16:9 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Je to tak, HBO začne od 22.října vysílat DD (AC3), momentálně však pouze v omezeném rozsahu (viz. vyjádření zastoupení HBO níže).

 

"Budou to vždy nedělní filmy vysílané od 20:00 hodin (tedy např. v listopadu Batman začíná, Karlík a továrna na čokoládu, v prosinci Polární expres) a filmové hity, které mají premiéru ve 20:00 nebo 22:00 hodin v pátek (tedy i největší trhák konce roku - Sin City),"

 

PS: Karneval na to zareagoval poměrně rychle, jen tak dál :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dolby Digital Titles on HBO

 

10/20/2006 20:00 ORI

10/21/2006 19:00 CZE

10/22/2006 11:35 CZE

10/22/2006 13:10 ORI

10/22/2006 20:00 ORI

10/22/2006 21:55 CZE

10/23/2006 13:35 CZE

10/23/2006 23:25 ORI

10/24/2006 01:15 CZE

10/24/2006 07:30 ORI

10/24/2006 17:25 ORI

 

Tak testujte

8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník džejar

Teď jde ještě o to, aby taky ty filmy vysílali širokoúhle. Oni vůbec mají v oblibě ty filmové hity ořezat na 4:3. HBO - vaše domácí kino - s pruhama po stranách :lol: A přitom kdejakej šit vysílají širokoúhle.

Jo a ještě něco - mohli by taky začít vysílat ten signál, aby se ten film roztáhl do WIDE sám. Takhle to vysílaj akorát s logem ve filmu - HBO - vaše domácí kino - s pruhama po stranách a aby toho nebylo málo tak i nahoře :lol: :oops: :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mlok

Funguje vám někomu AC3 u těch filmů na HBO, kde ho vysílají? Mě ne, když vyberu AC3, tak mám místo zvuku ticho.

AC3 mi jinak normálně ze všech jiných zdrojů (DVD, PC) funguje ok a ze settopboxu na ZDF funguje taky ok. Takže mi připadá, že v tom AC3 signálu z HBO je něco divného.

 

No a pak nevim, co ma byt u tech filmu, co maji AC3 zvuk na HBO za obraz. U me to je letter box, ale navic posunuty nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mlok

Tak zvuk jasnej, dmnc uváděl od 22., proto jsem myslel, že už to má jet.

 

No a ten obraz je ale divnej. Širokoúhle to není, širokoúhlé pořady mě fungují na ostatních kanálech správně. U HBO i když jak píšeš logo je opravdu ve filmu, tak obraz je pořád letter box a ještě posunutej. Pokud to ručně přepnu na 16:9, tak je na výšku menší než má být a musím to provozovat v režimu zvětšení v obou směrech, který je na letterbox.

 

A ještě jako jediný kanál má ten obraz letterboxu posunutý nesymetricky nahoru (můžu to ručně na TV posunutou do středu, ale to opravdu není moc ideální to posouvat pořád sem tam - můžu sice na TV nastavit posunutí obrazu pro každý kanál, ale jak je to signál ze settopboxu, tak jsou vlastně pro TV všechny kanály jeden), prostě to mají nějaký divný a doufám, že to bude co nejdříve ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mlok

Jasně, přípravu beru, ale pořád nechápu proč ten obraz je posunutý nahoru. Teda pokud tohle nedělá jen mě (i když by to bylo divné, když u ostatních programů je to ok).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...