October 15, 200619 yr Mám PC osazené 2 síťovými kartami a Win 98, propojil jsem to s notebookem s XP přes křížený síť.kabel. Do PC mám do první síť. karty napojen internet a druhou propojenou s notasem. Soubory a tiskárny v poho sdílím a používám, ale nejde mi dostat internet do notebooku.i když mám oba zapnuté soubory sdílím, ale net nejde v notebooku Poradí mi někdo jak toto nastavit na Win98.
October 16, 200619 yr Díky za odpověď, ale netuším co použít za soft. , mohu požádat o nápovědu, či konkrétní typ a adresu na stažení. Díky
October 17, 200619 yr Pro zacatek treba http://www.winproxy.cz/. Pripadne cokoliv se stejnou funkci. Nebo prejit na linux
October 21, 200619 yr doporučuju tenhle program http://www.proxyplus.cz/?lang=cz&sec= podle mě je to hodně dobrej softík a pro jednoho uživatele je i zadarmo navíc je k tomu českej návod
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.