Přejít na obsah

akce TX99


Návštěvník jarada

Doporučené příspěvky

Návštěvník jarada

už jste někdo odhlašovali akci TX99 ?

 

a kolik jste vlastně platili? měl jsem Turbo2mbit(5mbit) a s veřejnou IP platil 1360,- měsíčně... takže jsem měl platit po 6 dalších měsíců +118,-

ale účet chodil jen na 1277,- tak sem byl rád... ale teď došel účet za 5.měsíc na 1700,-

a to nějak nechápu...

 

navíc nějak nereagují na mail kde to chci odhlásit, a jestli to odhlásím pozdě, tak budou chtít další 500,- :-(

 

diky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavoláš tam a oni ti řeknou že ten přeplatek odečtou příští měsíc protože bla bla bla bla bla. Zadny strach ty prachy dostanes pokud jsi to vcas odhlasil je mozno-lze i emajlem.

/*Pop@y/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jarada

no sami me neupozornili.. :-( a ja to asi prekrocil, bo sem spatne pochopil to jejich:

"Od připojení do konce měsíce + následujících 6 měsíců"

 

myslel sem ze kdyz me pripojili 28.2 tak to mam do konce zuctovaciho obdobi tj.15.3 a pak na 6 mesicu... ale mel sem to jen do konce unora a pak tech 6 mesicu..

 

tak si to ted budu muset nechat, abych neplatil tech 500,- vyderacum...

 

ale stejne mi nesedi ta cena, kazdy mesic mi uctovali o 201,- min :-)

a za posledni mesic 234,- vic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dlouho jsem se nemohl dokopat k tomu, abych si nechal tarif snížit, až jsem to prošvihl. :cry: Takže podle paní budu platit 200 Kč za změnu na nižší tarif + 1 měsíc výpovědní lhůta. Samozřejmě bych byl raději, kdyby ho vrátili automaticky, ale asi nikoho nepřekvapí, že to funguje obráceně. Doufají, že si spousta lidí ten nový nechá, kvůli tomu přece tyto akce dělají. Při nahlášení před koncem akce byl ale přechod zpět zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...