Přejít na obsah

upgrade softwaru


Návštěvník Karel

Doporučené příspěvky

Minulý týden jsem aktualizoval software. Od toho dne se mi po stisknutí EPG zobrazí titul, který v tu danou chvíli běží vč. dalšího programu, ale po stisknutí OK se mi již nezobrazí detail toho daného programu pouze se mi na cca 2 sec sekne obraz. :(

 

Máte s tím někdo zkušenost?

 

K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Pro zobrazení detailu programu v menu EPG musíš použít tlačítko "i" úplně v pravo dole.Tlačítko OK v tomhle případě v týhle verzi softwaru se pužívá k přechodu na určitý program jelikož v menu EPG již můžeš prohlížet program všech stanic aniž by se Ti přepnul program.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Minulý týden jsem aktualizoval software. Od toho dne se mi po stisknutí EPG zobrazí titul, který v tu danou chvíli běží vč. dalšího programu, ale po stisknutí OK se mi již nezobrazí detail toho daného programu pouze se mi na cca 2 sec sekne obraz. :(

 

Máte s tím někdo zkušenost?

 

K

 

Ono, by to chtelo si obcas precist i zbytek textu na tomto EPG menu, ono to tam totiz je CESKY popsano, ktere tlacitko ma jakou funkci :lol:

Ale nic ve zlem, jen to obcas chce pouzit vlastni rozum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Kdo Ti dal právo, mě urážet? Slušně jsem se zeptal a od ostatních se mi dostalo odpovědi. Možná by bylo fajn, aby jsi si sám zavzpomínal, kolikrát si pro strom neviděl les. Nestojím o Tvé poučování.

 

Nic ve zlém polib, ale začni používat mozek a radši na žádný příspěvek nereaguj, ušetříš si reakci na Tvé texty.

 

K.

 

P.S. díky za info Groveere

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Kdo Ti dal právo, mě urážet? Slušně jsem se zeptal a od ostatních se mi dostalo odpovědi. Možná by bylo fajn, aby jsi si sám zavzpomínal, kolikrát si pro strom neviděl les. Nestojím o Tvé poučování.

 

Nic ve zlém polib, ale začni používat mozek a radši na žádný příspěvek nereaguj, ušetříš si reakci na Tvé texty.

 

K.

 

P.S. díky za info Groveere

 

Myslím, že jsem Ti právě doporučil, než sem začneš psát, je dobré nejdříve použít vlastní rozum (v tomto příp. stačilo jen vlastní oči).

Pokud jsi to pochopil jako urážku či poučování, tak je mě to líto a je to Tvůj problém, neboť jsem Ti ještě zdůraznil, že nic ve zlém. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...