Přejít na obsah

jak naladit všechny programy??


Návštěvník Petan

Doporučené příspěvky

Ahoj, objednal sem si na zkoušku taky digitální televizi od Karnevalu...

No měl bych mít nabídku EXTRA, tzn. MINI,STANDARD, KOMPLET+ ještě nějaký programy...

Ale po automat. naladění mi TV naladila 47 programů.. Nevim jestli je to dost nebo málo.. Ještě jsem to nepočítal.. Ale jistě vím že mezi nimi není např program CS FILM, který v analogovém KOMPLETU normálně hraje...

Nemůže mi někdo poradit, jestli se to dá nějak naladit, popř. zjistit zda to vůbec půjde?

 

Druhý dotaz se týká ladění programů. Byl jsem zvyklý si vždycky každý program sám ručně "jemně doladit"... Ale takovou nabídku jsem u tohoto STB nikde nenašel.. Jde to nějakým způsobem doladit?

 

děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

1a, Počet 47 kanálů je ještě o stupeň výše, tzn. tomuto číslu odpovídá nabídka "SUPREME". Nevím, jak je to ve zkouškovém, každopádně, užívej si více programů dokud můžeš :)

 

1b, Přestože je většina programů jak v nabídce analagového vysílání, tak i v digitálním, některé TV kanály zde bohužel nenajdeš. Mezi ně patří bohužel např. tebou zmiňovaný ČS Film.

 

2, Na dolaďování u digitálního vysílání zapomeň, žádná takováto volba neni podporována, ani technologicky neni nic takového možné. U analogu sis dopaděním možná mohl pomoci (i když ne příliš). V Digi TV máš však buď obraz a zvuk v odpovídající kvalitě nebo žádný. Přikláním se k tomu, že spíše kvalitní nebo žádný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže klamou zákazníky tim, že nabídka EXTRA zahrnuje analogový KOMPLET???

No vypadá to tak.. vždyť stejně všechny programy nehrají v digitální kvalitě, tak nechápu, proč by se tam nemohly nacházet i ostatní - jako třeba ten ČS FILM....

To byl zrovna jeden z nejlepších programů... Teda aspoň moje máti je kuli tomu naštvaná... :(

Nojo.. co se dá dělat...

Aspoň že na druhý TV mi hraje klasickej analogovej komplet... A tam to je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Ono samo o sobě EXTRA zahrnuje analogový KOMPLET, ne však tak, jak si myslíš. Ty se můžeš dívat na EXTRA v digitálním vysílání, avšak, když budeš chtít nějaký program, který je v analogu, musíš "opustit" STB a přepnout na analogové vysílání, tzn. tak, jak popisuješ, že ti běží na druhé TV pouze analog.

 

Karneval opravdu v tomto případě neklame a říká pouze to, co je pravda. Pak už je na zákazníkovi, jak si to přelouská v hlavě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Digitální televizi ještě nemám, takže nejsem na to takovej odborník. Ale myslím si, že určitě zákazníky neklamou. Nabídka EXTRA skutečně zahrnuje analogový komplet. Jenomže STB nenaladí analog. Když je zaplý STB tak jde na TV jen digi a když jej přepneš do stad-by tak by měl jít analog. Těch 47 programů v digi kvalitě je určitě ve zkušebním období, které je tuším 10 dnů, kdy ti běží všechny programy co Karneval nabízí kromě 24 hodinových erotických kanálů.

Koukám, že už mi to potvrdil i dmnc. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže klamou zákazníky tim, že nabídka EXTRA zahrnuje analogový KOMPLET???

No vypadá to tak.. vždyť stejně všechny programy nehrají v digitální kvalitě, tak nechápu, proč by se tam nemohly nacházet i ostatní - jako třeba ten ČS FILM....

To byl zrovna jeden z nejlepších programů... Teda aspoň moje máti je kuli tomu naštvaná... :(

Nojo.. co se dá dělat...

Aspoň že na druhý TV mi hraje klasickej analogovej komplet... A tam to je...

Každá nabídka Karnevalu má svůj název :

MINI - analogová nabídka

STANDARD - DVB nabídka + analogové MINI

Komplet - analogová nabídka

EXTRA - DVB nabídka + analogový komplet

Komplet + HBO - analogový komplat + HBO

FILMOVÝ KLUB - DVB HBO + CINEMAX

SUPREME - DVB nabídka + HBO + Cinemax + XXX + analogový komplet

 

Takže ke každé DVB nabídce je nějaká nabídka analogová

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha :)

Máte všichni pravdu... To jsem nevěděl že když vypnu STB, tak že mi na TV skočí celej analogovej KOMPLET kterej sem měl naladěnej už před pořízením Digi nabídky - včetně CS FILMU :)))

 

Tak to je super :D

dík za pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...