Přejít na obsah

Karneval - Bezpečnost


Návštěvník JoHnX

Doporučené příspěvky

Návštěvník JoHnX

Zdravim, mam Karneval 3M a jsem z Ostravy. Mam tenhle net asi 5 dni - Jsem i nejsem spokojen...:-( Rychlost,odezva vsechno fajn ale co sem ho poprvy vypustil do compa, tak do 10 MIN. sem mel z PC srot kvuli virum. Tak sem zformatil C: a zkusil to s firewallem, taky tak, tak na po2 sem kukl na karneval.cz a tam doporucuji avast a jeste neaky firewall>stahl sem nainstaloval aktualizoval, zase vir. po 3 format, vyzkousel jsem NODa avast woknowsky firewall pak, jeste jiny, az na po 5te co jsem instaloval wokna to slo v pohode den a pul a zase. Tak dnes sem se rozhodl o prozbu Co mam udelat, at mne ty trojany atd. uz nelezou do compa? To mam skripnout kabelovku do futer? :-) Uz jsem z nouze stahl i WinXP service pack 2 ale bonus, nemam origos wokna:-( Co s tim? plzzz Help Nehodlam formatit wokna kazdej den:-/ Byvale WiFi bylo syce pomaly, ale zahral sem si na nem a neresil sem zadny viry, ani antivirak sem nemusel mit instalnuty... A v letaku karnevalu reklama: ANTIVIR a ANTISPAM... to yo...:-P

 

Predem Diky za neakej normal nazor a radu... Peace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jestli si nahodou nedelas legraci....ale jestli si lez na sit bez aktualizovanych oken, antiviru a firewallu tak se nediv..... btw ja mam updatovany okna, NOD32 a ZoneAlarm a viry v takove mire ani nahodou.....jednou za cas Spustim Ad-Aware a zbavim se spywaru....takze bych bejt tebou zacal firewallem, pak tema Service Packama, ty by mely fachat i na kradenejch woknech...a nakonec antivir....

 

co se tyce karnevalackyho antiviru a antispamu tak ten je aplikovanej na postu, ktera ti chodi na karnevalckej mail....

 

btw jak si poznal ze mas z PC srot kvuli virum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník majty

nejlepsi antivir je nepouzivat Internet explorer :) firefox ftw jo a pokud nemas SP2 a zaplaty na deravy wokna tak se ani nediv ... jinak ja pouzivam nod 32 a windowsackej firewall a vir uz sem hodne dlouho nevydel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JoHnX

No to uz posledni 2 wokna delam prvne firewal pak avast. No tagze to vidim v tech SP. Ale jak sem rikal, ta SP 2 nejde, pri instalaci hodi hlasku "Tato verze systemu nemusi byt legalni" nebo co to tam je a pak jak dam dalsi, tak to ukonci installer. Wokna mam normal smahnuty XP Professional... Tak kdyby mne treba nekdo tady hodil link Kde stahnu neaky SP co fachci?:-) :-) :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank

1. před reinstalací win odpojit síťový kabel (ethernetový, ne ten napájecí)

2. reinstalace windows

3. instalace firewallu (free zone alarm apod.)

4. instalace antiviru (nod32,avast apod.)

5. zapojení síťového kabelu

6. aktualizace antivirů, instalace antispyware programů (spybot search and destroy, adaware apod.)

to by mohlo stačit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...