Přejít na obsah

Výpadek připojení po změně IP adresy.


Návštěvník Kema

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kema

Zrovna jsem byl na netu a zničeho nic výpadek. Myslel jsem si že se v tom zase nějakej technik vrtá, ale na modemu všechny diody svítily jako obvykle. Výpadek nastal přesně ve 13:33 a v ten samej čas se změnila IP adresa, takže je jasné že za to může DHCP server, který mi sice dal novou IP ale nešel ani ping na bránu. Reset modemu Motorola nepomohl a net naskočil až po odpojení od napájení a opětovném připojení modemu. Dynamickou IP používám už od prvopočátku, kdy s tím Karneval přišel, ale toto se stalo prvně.

Předpokládám že to byla jen náhoda. Nerad bych aby po každé změně IP vypadl net. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

Tak to zase vypadlo, takže jsem asi neprávem sváděl chybu na DHCP server. Nikdy jsem takový problém neměl a najednou to zlobí. Zase nepomohlo nic jiného nežli odpojit od napájení modem aby se síť rozběhla. A IP mám od toho posledního výpadku stejnou. Tak nevím. Odchází modem nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...