Přejít na obsah

Technická kvalita vysílání


Návštěvník džejar

Doporučené příspěvky

Návštěvník džejar

Posledních několik dní mám na ČT1 (analog) dost mizerný obraz. Máte někdo z UL a okolí stejné poznatky ? Nebo mám začít hledat příčinu jinde ? Ostatní programy jsou totiž OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co mam hlasit? ze ten signal je porad mizernej ? ze to je kvuli digitalu?

kdyz byl v baraku naposledy technik karnevalu tka rekl ze to je kabelama ze si mame poridit poradny.

nj ja poradny kable mam a je mi to prdek platny protoze ten signal proste neodrusim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff

takhle to bylo kdysi u nás v Praze s novou, na podobný frekvenci jako nova na kabelu vysílala vzduchem nějaká pražská tv a rušilo mi to novu, nejhezčí obraz byl když byl proužkovaný a jemně blikal :wink:

když se vytáhl kabel ze zásuvky karnevalu tak na nove docela slusne hrala tadleta jina tv

hlasil sem to karnevalu ze se to rusi, vysledek byl takovy ze jim to bylo jedno, případně by tvrdili že je to kabelama

a pak se to vyřešilo samo tak, že ta pražská tv zkrachovala a už nevysílá :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Jen moc nechápu, jak ti to ta "skrachovana" TV stanice mohla rušit, když nemá analogový signál šířený vzduchem nijak možnost vniknout do tvého vedeni kabelové televize, pokud jej mas poradne udelane. Pokud vsak ne, je mozne, ze dochazi k ingressu z venčí, pak by to bylo možné, každopádně, v tomto pripade by za to mohl tvůj rozvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomuhle taky moc nerozumim ale u nas je to proste ruseny jako prase. posledni rok to je porad horsi a horsi. vlny sou jeste fajn,ale kdyz zacne litat pruh ze zrnicek asi na 10-50mistech obrazu tak zacinam mit chut pritahnout ty hovada z karnevalu at se divaj sami.

chvili to je pekne cisty (teda aspon nekery kanaly) a za chvili tam litaj pruhy

 

hnus a za to platim co platim? zacina me to ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle toho jak popisuješ problém, tak to vypadá opravdu na vadný kabel mezi zásuvkou a TV ( případně VCR a TV ), nevím čemu říkáš koupil jsem kvalitní kabel, ale taky jsem si pořídil kabel v elektro prodejně a stál za ho..o. Pak jsem zašel do prodejny satelitní techniky, kde mě udělali kabel s kovovejma koncovkama a už mám klid (velke problemy jsem měl na programu Jetix - K25)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
když nemá analogový signál šířený vzduchem nijak možnost vniknout do tvého vedeni kabelové televize

pokud by byla chyba v kabelu tak jedine z vyroby protoze to byl novy kabel a k nemu dodelane koncovky

kazdopadne bez problemu funguje do ted, problem byl jen s tou novou

 

abych jen nehanil tak je to jiz nejaky cas co se nam docela zvysila kvalita obrazu, dokonce sem musel na tv vypnout odstranovani sumu protoze nebylo co odstranovat a bylo to rozpatlany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...