Přejít na obsah

MINI + KOMPLET na jedné faktuře ač odebírám KOMPLET+INET


Návštěvník mifr

Doporučené příspěvky

Návštěvník mifr

Zdravím, tak otázku downgrade té 118,- internetové nabídky si nechám asi do zítřka uležet a nutno promyslet, ale mám tu svůj vleklý problémek a nebo možno jen takový renonc ve výkladu a snad mi s ním pomůžete.

 

Platím Internet + Komplet nabídku a celou dobu mám na fakturách i těch 186,- Kč za MINI nabídku (dříve 149,-). Má to tam tak být a nebo platím někomu MINI "jen tak"? :shock:

 

Abych to vyjasnil. Pobývám ještě u rodičů a bratr vyfasoval byt kdysi po dědovi a je hned vedle nich a mám podezření, jestli tam rodičům nepočítají i bratrovu MINI tv? On mi sice už dříve tvrdil, že si TV platí, ale nikdy jsem nezahlédl u něho fakturu od Karnevalu a furt to ve mne hlodalo. Teď nevím, jestli chci slyšet, že pár let živím MINI kabel pana bratra :lol:, ale sem s tím a zabíjet ho za to nebudu. Čestné slovo! :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

pokud mas Komplet, tak by se slovo "MIni" nemelo nikde objevit....v danem pripade ocividne platis jeste za nekoho....jestli za bratra, tot otazka....kazdopadne asi nebude tak tezke se dovedetna ci ucet tvych 186 Kc pripisujou...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Tak bratr si vše opravdu platí v SIPu ;) a naopak mám už pocit, že to je správně.

Takhle to mám na faktuře a vycházím z ceny kompletu (499 Kč) při odběru Internetu.

 

CATTV NABÍDKA KOMPLET - cena vč. DPH 313 Kč

CATTV NABÍDKA MINI - cena vč. DPH 186 Kč

 

= cena vč. DPH 499 Kč

 

Takže dle mého se žádný renonc nekoná (naštěstí) a je to tam rozepsané z účto důvodů podrobně - tedy cena televizní služby jako takové a její "skladba". Takže nejen, že to asi bude OK, ale pokud někdo odebírá Inet+TV, tak to na každé faktuře MUSÍ mít takto rozepsané TÉŽ ! :idea: Nemám pravdu?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

nemas....

 

cena je Komplet za 499...ted se napriklad zdrazi Mini, ale KOmplet zustane stejnej....to jsem zvedav, jestli se neco na tve fakture zmeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

A neni to tak, ze jsi puvodne mel MINI a pozdeji si objednal KOMPLET + INET? Pak bych pochopil to rozepsani puvodniho tarifu s novym ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Komplet mám celou dobu, ale když teď pomineme to divné rozepsání služby Komplet, tak to vychází správně a to je důležité. Jestli to ale není "normání" a nemá to takhle nikdo, tak se jich pro jistotu optám a zjistím co a jak. Sám už jsem teď hodně zvědavý..hmm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Nevim jak ostatni, ale ja mam komplet primo, zadnej rozpis na MINI + KOMPLET, kterej by jako v tvem pripade daval castku 499,-, pricemz mam k tomu i Turbo 7M + staticka IP, ktere jsou jako dalsi polozky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Tak Karneval opět nezklamal :roll: a prý je to rozepsání naprosto normální! :P

A to prosím nemám z hlasu na hotline, ale přímo z účtarny. Mno, je snad potřeba k tomu BORDELU ještě něco více dodávat??? Ale jistě a pokud dojde k tomu sloučení Karnevalu s UPC, tak to terve bude zážitek něco snad reklamovat a nebo se nedej bože chtít dobrat pravdy :shock: A mimochodem, jen tak jsem se té znalé paní bokem optal, jak to bude s tím "poměrným" rozpisem po zdražení MINI a kolik to jako hodí? :lol: No a nebudu vás napínat a odpovědi jsem se nedočkal! Mno, Karnevale, ty máš vážně v hlavě ****no :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...