Přejít na obsah

Problém s idisk.cz


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Zkuste prosím navštívit stránku http://www.idisk.cz , resp. http://www.f3-net.net - tyto stránky - jedno jsou stránky hostingu druhé stránky - mi nejdou zobrazit, ani na ftp idisku se nepřipojím, ale kamarád, který ma wi-fi s tím nemá problém. Firewall nemam.

 

Jen mi napište, jestli se na ty stránky dostanete. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani jedna z tech stranek mi nejede - obe odkazuji na leviathan.idisk.cz a kdyz trasuju spojeni programkem Neotrace, vsechny uzly jsou v pohode, ale na idisk uz ping nejde -> je treba jim napsat, problem je u nich

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
ani jedna z tech stranek mi nejede - obe odkazuji na leviathan.idisk.cz a kdyz trasuju spojeni programkem Neotrace, vsechny uzly jsou v pohode, ale na idisk uz ping nejde -> je treba jim napsat, problem je u nich

 

Jakto, že to někomu ale jde? Fakt mi to neni jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mě na idisk.cz vyhodí Opera interní stránku o nemožnosti spojení se se vzdáleným serverem a f3-net.net se připojuje už 20 minut a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani jedna z tech stranek mi nejede - obe odkazuji na leviathan.idisk.cz a kdyz trasuju spojeni programkem Neotrace, vsechny uzly jsou v pohode, ale na idisk uz ping nejde -> je treba jim napsat, problem je u nich

 

Jakto, že to někomu ale jde? Fakt mi to neni jasný.

 

to je imho stejny problem jako byl nedavno s weather.com - proste nekde na ceste, popr. primo na cilovem serveru, dochazi k blokaci nekterych ip adres ... zajimave je, ze se tyhle problemy zacaly (alespon u mne) objevovat az po zavedeni pridelovani dynamickych adres ... btw DHCP pouzivam od te doby, co se o tom objevilo info tady na foru, a jeste donedavna mi kvuli tomu nefungovalo poradne pripojeni na ircnet - slo to pouze pres irc.osanet.cz a obvykle servery irc.i.cz nebo irc.felk.cvut.cz mne proste odmitaly

 

jedine co mne napada je, ze Karneval pouziva pro pridelovani adresy, ktere nekdy nekde figurovaly na nejakem blacklistu; ted uz asi nejsou, ale nektere servery je stale tvrdosijne odmitaji

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • modem Cisco, box VTV
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

jedine co mne napada je, ze Karneval pouziva pro pridelovani adresy, ktere nekdy nekde figurovaly na nejakem blacklistu; ted uz asi nejsou, ale nektere servery je stale tvrdosijne odmitaji

 

Napsal jsem na idisk, jsestli nemají ten blacklist. Snad se to pohne. Díky za info :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...